ye-logo.v1.2

У громадах Хмельниччини провели в останню дорогу захисників України

Суспільство 6649
Вічна шана полеглим захисникам..
Вічна шана полеглим захисникам... Фото: Шепетівської міської ради

Проводжали Героїв у Шепетівці, Судилківській і Берездівькій громадах та Городку.

У громадах області провели в останню дорогу полеглих захисників України. Проводжали Героїв у Шепетівці, Судилківській і Берездівській громадах та Городку.

У Шепетівці учора, 12 березня, попрощались із захисником Максимом Яремчуком. Він був старшим водієм розвідувального взводу розвідки спеціального оперативного призначення.

Як повідомляють в Шепетівській міській раді, народився Максим Яремчук 13 червня 2003 року. Після 9 класу обрав військовий напрямок підготовки.

«Був вихованим та дисциплінованим учнем, фізично загартованим юнаком, який успішно поєднував шкільне навчання, допомогу батькам по господарству та дозвілля з однолітками. Спокійним і доброзичливим – таким запам'ятали його вчителі й однокласники», - розповідають у громаді.

З початком повномасштабного вторгнення Максим разом з побратимами став на захист Києва, брав участь у розмінуваннях звільнених від загарбників територій. Згодом перейшов на службу до бригади швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж». За свій світлий, сонячний характер отримав позивний «Ред».

Побратими згадують: «Ми ніколи не боялись покластись на «Реда», бо були впевнені в ньому».

Загинув Максим Яремчук 7 березня 2024 року...

У Шепетівці попрощались із захисником Максимом Яремчуком. Фото: Шепетівської міської ради

А в Судилківській громаді на Шепетівщині учора прощалися із захисником Сергієм Мартиновим, солдатом протитанкового взводу роти вогневої підтримки однієї з військових частин.

Сергій Іванович народився 22 лютого 1977 року в селі Пашуки, розповідають у Судилківській громаді. Був доброзичливим юнаком, завжди допомагав старшим, сам був працелюбним і поважав працю інших. На військову службу Сергій Мартинов був призваний 27 жовтня 2023 року. Вірний військовій присязі син України, мужній, хоробрий воїн, великий життєлюб і патріот рідної землі, за мир в Україні віддав найдорожче – своє життя.

Загинув на Донеччині 8 березня 2024 року... Поховали Сергія Мартинова з усіма військовими почестями у селі Пашуки.

У Судилківській громаді на Шепетівщині прощалися із захисником Сергієм Мартиновим. Фото: Судилківської ОТГ

У Берездівській громаді в селі Плоска 12 березня прощалися з полеглим героєм Михайлом Потаповим. Героєві було 23 роки…

Як повідомляють в Берездівській громаді, загинув захисник 4 вересня під час виконання бойового завдання в районі Новопрокопівки Пологівського району Запоріжської. Він був старшим кулеметником батальйону оперативного призначення.

Героєві було 23 роки…

У Берездівській громаді в селі Плоска прощалися з полеглим героєм Михайлом Потаповим. Фото: Берездівської ОТГ

У Городку 12 березня в останню дорогу проводжали військовослужбця Віктора Глєбова, 1973 року народження, який помер від важкої хвороби у шпиталі.

Як повідомляє «Городок.City», до лав ЗСУ Віктор Глєбов приєднався у серпні 2023 року. Спершу військовий проходив навчання у навчальному центрі. Утім, погіршився стан його здоров'я. Згодом виявилося, що у солдата - невиліковна хвороба. Поховали Віктора Глєбова на місцевому кладовищі в Городоку під звуки військового салюту.

Віктору Глєбову назавжди 50 років…

У Городку в останню дорогу проводжали військовослужбця Віктора Глєбова. Фото: horodok.city

Вічна пам'ять полеглим захисникам...

Нагадаємо, у Хмельницькому 12 березня провели в останню земну дорогу захисника Сергія Бардара...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую