ye-logo.v1.2

Понад рік чекає: на Віньковеччині покинутий собака виглядає своїх господарів, зустрічаючи автівки на дорозі

Суспільство 14903
Ті, хто їдуть цією дорогою щодня, бачать собаку на дорозі вже понад рік
Ті, хто їдуть цією дорогою щодня, бачать собаку на дорозі вже понад рік. Фото: надане сайту "Є" очевидцями

«Мабуть дуже вірний своїм колишнім господарям, бо до інших людей не йде», - кажуть очевидці.

Цього собаку уже звикли бачити водії, які часто проїдждають відрізком дороги неподалік Адамівки на Віньковеччині. Ті, хто їдуть цією дорогою щодня на роботу, вже звикли до такої картини, але, зізнаються, серце болить. Бо собака чекає… Чекає не когось, хто покладе йому шматочок хліба чи ковбаси на узбіччя, а чекає своїх…

«Він тут, на дорозі, вже понад рік, - розповів сайту «Є ye.ua» Костянтин, який зателефонував до нашої редакції. - Їду на роботу, постійно його бачу. Лише зрідка, коли негода якась, то десь ховається. А так – на дорозі. То на одному узбіччі, то на іншому. Вдивляється в машини. Ми підгодовуємо його, залишаємо їжу на узбіччі. До рук він не йде. Підбіжить до машини, обнюхає, наче шукає свою, і знову відбігає на узбіччя».

За словами чоловіка, собака, схоже, мисливський, добрий, не агресивний:

«Мабуть дуже вірний своїм колишнім господарям, бо до інших людей не йде. Видно, що чекає, виглядає лише своїх. Заглядає в кожну автівку, яка зупиняється».

Чоловік сподівається, що завдяки поширенню інформації, можливо хтось побачить, впізнає свого друга, проявить людяність та забере. Чи віддасть в добрі руки або до притулку. Щоб йому отак не страждати в очікуванні на дорозі.

Собака виглядає господаря вже понад рік. Фото: надане сайту "Є"  очевидцями

«Не знаємо, що та як там сталося, - додає. - Якби собака загубився, то мабуть би шукав дорогу додому. А так, схоже на те, що вивезли сюди, і залишили. І він вже рік зустрічає машини, чекає, що його приїдуть та заберуть. Сподіваються, що господар знайдеться. Бо ми не маємо втрачати людяність, щоб там не сталося. Особливо у такі часи, як зараз. Не маємо шукати собі виправдання. Якщо ми залишатимемося людьми, переможемо і свій егоїзм, і будь якого ворога переможемо».

Читайте також: Як пережив зиму ведмідь Балу з Хмельницького у «Синевирі» на Закарпатті

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую