ye-logo.v1.2

«Завжди вдвох виконували бойові завдання та разом загинули», - у Хмельницькому попрощалися із Олексієм Постернаком і Володимиром Безінським

Суспільство 40545
Вічна пам
Вічна пам'ять та шана полеглим українським захисникам!.. Фото: Суспільне Хмельницький

Військові-добровольці загинули 12 березня від ворожого безпілотника на Херсонському напрямку.

Вчора, 15 березня, сотні хмельничан прийшли віддати шану та провести в останню земну путь двох полеглих на російсько-українській війні захисників - Володимира Безінського та Олексія Постернака. Обидва воїни на захист України стали 26 лютого 2022 року та служили в одному підрозділі. Спочатку в 19-му окремому стрілецькому батальйоні, потім в добробаті «Балу», який увійшов до лав 86-го окремого батальйону тероборони.

40-річний Олексій Постернак був позитивною людиною, розповідає його родич Олександр Бялковський. Завжди усміхнений та душа будь-якої компанії. У полеглого на війні захисника залишилися батьки, донька та син. 

«Від нього відштовхувалися всі. Працював, якщо я не помиляюсь, в інтернет-компанії. Зустрічав його на роботі й працівники казали, що робив він все добросовісно, якісно. Встигав і по роботі, і приділяти увагу дітям», — про загиблого бійця розповідає його родич.

Олексій Постернак

40-річний Олексій Постернак на захист України став із перших днів повномасштабного вторгнення. Фото: Суспільне Хмельницький

Володимир Безінський не дожив до свого 48-річчя шість днів. У полеглого на війні захисника залишилися мати, батько, двоє братів, дружина і четверо дітей.

«Він мав днями приїхати у відпустку, вже був підписаний приказ. Але не приїхав, його привезли», - розповів журналістам телеканалу «Місто» про свого полеглого на війні сина його батько Петро Андрійович.

Володимир Безінський

Володимир Безінський загинув разом із побратимом, виконуючи бойове завдання на Херсонському напрямку. Фото: Суспільне Хмельницький

Чоловіки познайомилися та здружилися один з одним вже під час служби, завжди вдвох виходили на завдання та разом поверталися назад. Як розповідає про полеглих захисників журналістам Суспільного колишній командир роти військовослужбовців на псевдо «Балу», Олексій Постернак і Володимир Безінський були пілотами дронів.

«Загинули вони 12 березня цього року на Херсонському напрямку, де наш підрозділ вже довгий час виконував бойові завдання. На них росіяни оголосили полювання, і все-таки їх знайшли. За ними йшли, йшли й дроном їх «накрили». Вони вже розуміли, що загинуть, тому просто обнялися і все. Так їх разом і знайшли».

Обидва воїни знайшли свій останній спочинок на Алеї Слави у Хмельницькому.

Читайте також: У Кам'янці-Подільському попрощалися із загиблим Миколою Томайчуком з позивним «Танцор»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую