ye-logo.v1.2

«Був творчим, ініціативним та завжди усміхненим»: у Хмельницькому попрощалися із Героєм Тарасом Мельником

Суспільство 6030
24-річний хмельничанин загинув 24 березня під час виконання бойового завдання на Донеччині
24-річний хмельничанин загинув 24 березня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Фото: скрін з відео МТРК "Місто"

Хлопець став на захист України, коли йому було 22.

Вчора, 30 березня, у Свято-Георгіївському храмі хмельничани прийшли віддати шану та провести в останню земну путь полеглого захисника Тараса Мельника. Йому назавжди залишиться 24...

Тарас Мельник народився 19 вересня 1999 року. З малих літ він був активним та творчим, захоплювався малюванням. Навчався у Хмельницькій СЗОШ №1 (нині ліцей №5 ХМР - авт.) і ходив до художньої школи.

Після того, як збігли шкільні роки, Тарас вступив до Хмельницького національного університету за напрямком «Графічний дизайн». Згодом очолив студентську раду факультету технологій та дизайну і став першим заступником голови студентської ради університету. Там зустрів свою майбутню дружину Анну, з якою побралися у 2021 році. 

Як згадують друзі Тараса, він мав хист до усього, чого б не взявся. Ще у студентські роки почав поєднувати декілька напрямків роботи: працював графічним дизайнером, влаштовував вечірки для молоді, а також брав участь у модельних показах Студентського будинку моделей ХНУ. Згодом відкрив свою фотостудію. 

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, усі справи та плани поставив на паузу. У свої 22 роки став добровільно на захист країни.

«Разом із ним почали службу в 106 окремій бригаді в автороті, а згодом разом перевелися на 88 батальйон. Він завжди був усміхнений та радісний, всі добрі спогади були пов'язані з ним, оскільки ми багато часу проводили разом. Шкода, дуже шкода. Він у нас в роті був наймолодшим, у вересні святкував би свої 25-річчя», - розповідає про Тараса Мельника журналістам телеканалу «Місто» його бойовий побратим.

Загинув Тарас Мельник під час виконання бойового завдання 24 березня на Донеччині. Поховали українського захисника на Алеї Слави в мікрорайоні Ракове. У Героя залишилися дружина, батько, мати і два молодших брати...

Читайте також: У громадах Хмельниччини провели в останню дорогу захисників України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую