ye-logo.v1.2

Яким після ремонту стало реабілітаційне відділення для військових у Головчинцях

Суспільство 984
У "Березі надії" захисники проходять реабілітацію з 2017 року
У "Березі надії" захисники проходять реабілітацію з 2017 року. Фото: Oleksandr Symchyshyn

Крім фізичної та психологічної реабілітації тут влаштовуватимуть екскурсії та велотури.

На базі рекреаційного центру «Берег надії», що у Головчинцях, оновили реабілітаційне відділення для українських захисників та їхніх родин. З 19 квітня тут знову чекатимуть на відвідувачів, повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, крім фізичної, психологічної реабілітації, медичних послуг клієнти матимуть екскурсії, велотури, заняття із скандинавської ходьби та можливість займатися спортом.

Напередодні у відділенні завершили ремонт приміщення, придбали сучасне медичне обладнання, обладнання для фізичної та психологічної реабілітації, збудували нову котельню. Тут працює ергокухня, є соляна кімната, масажні кабінети, зали для різних видів реабілітації.

Відділення розраховане на 30 осіб, а загалом центр – на 110.

«Тут працюють досвідчені реабілітологи, психологи, медичні працівники. Частина з них – колишні військові, бойові медики. У багатьох рідні воюють. Є серед працівників і члени родин полеглих. Увесь колектив максимально вмотивований на якісну роботу. Реабілітація та рекреація для військових, які цього потребують, та їхніх родин раз на рік безкоштовна», - зазначив Олександр Симчишин.

Реабілітаційне відділення устаткували сучасним обладнанням для різних видів реабілітації. Фото: Oleksandr Symchyshyn

Загальна вартість проєкту з оновлення реабілітаційного відділення на базі центру «Берег надії» склала понад 5 мільйонів гривень. Нагадаємо, що у 2023 році відкрили перше реабілітаційне відділення на базі Хмельницької міськлікарні. Цьогоріч також стартуватиме будівництво Центру психічного здоров'я та реабілітації. За словами Олександра Симчишина, нині для цього проєкту розробляють проєктно-кошторисну документацію.

Читайте також: На Хмельниччині лісівники відкрили нові відпочинкові зони: де вони та який вигляд мають

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую