ye-logo.v1.2

На Хмельниччині до ПЦУ приєдналася ще одна релігійна громада

Суспільство 7153
9 квітня рішення про перехід було офіційно затверджено відповідним Указом
9 квітня рішення про перехід було офіційно затверджено відповідним Указом. Фото: Хмельницька Єпархія Православної Церкви України

Молитва українською мовою звучатиме у церкві села Личівка.

На Хмельниччині до парафій, що зреклися московського патріархату та приєдналися до Православної Церкви України, додалася ще одна. Рішення про перехід ухвалила релігійна громада села Личівка, що на Волочищині. Про це повідомили у Хмельницькій єпархії ПЦУ.

«Вчора, 9 квітня, в Єпархіальному управлінні Хмельницької єпархії архієпископ Павло прийняв благочинного Волочиського округу протоієрея Івана Ласого та уповноважену громадою парафіянку парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Личівка. Керуючий Хмельницькою єпархією архієпископ привітав рішення парафіян релігійної громади, а також видав відповідний Указ про їхнє прийняття у склад Хмельницької єпархії Православної Церкви України», - зазначили у Хмельницькій єпархії ПЦУ.

Тепер тут звучатиме молитва українською мовою.

Варто зазначити, що до повномасштабного російського вторгнення Хмельниччина була лідером за кількістю громад УПЦ (мп). Утім, після - стала лідером по їх виходу з-під московського впливу. Тут за два роки зреклися московського патріархату майже 300 релігійних громад.

Читайте також: Користування церквою XV століття у Сутківцях вірянами УПЦ (мп) визнали незаконним

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую