ye-logo.v1.2

Родинам полеглих на війні захисників із Хмельниччини вручили державні нагороди

Суспільство 1104
Вічна пам
Вічна пам'ять та шана полеглим українським захисникам... Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

Посмертними орденами вшанували пам'ять шістьох українських воїнів.

Сьогодні, 10 квітня, шістьом родинам полеглих на російсько-українській війні захисників з Хмельниччини керівництво області передали високі державні нагороди. Згідно з Указами Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та за вірність військовій присязі орденами «За мужність» III ступеня посмертно було нагороджено:

Андрія Вячеславовича Гнатюка. 36-річний захисник був родом із села Черепівка Хмельницького району, проживав в обласному центрі. До лав ЗСУ доєднався влітку 2022 року. 20 березня 2023 року Андрій Гнатюк загинув під Мар'їнкою на Донеччині.

Тимура Гурійовича Крилова. 45-річний захисник народився у Севастополі, освіту режисера здобував у Миколаївському інституті культури та освіти. Під час активних бойових дій разом з родиною переїхав з Миколаєва до Хмельницького. З жовтня 2022 року боронив державу в складі десантно-штурмових військ. Загинув Тимур Крилов 10 серпня 2023 року під час штурму в населеному пункті Роботине Запорізької області. Поховали захисника у Миколаєві.

Максима Олеговича Веденева. 34-річний захисник народився в селі Копайгород Вінницької області. Жив із родиною у Хмельницькому, де працював за освітою - будівельником. У лютому 2023 року чоловік приєднався до лав Десантно-штурмових військ ЗСУ. Був водієм 46-ої окремої аеромобільної бригади. Разом із підрозділом воював у Донецькій та Запорізькій областях. Загинув 3 серпня 2023 року поблизу села Роботине Запорізької області. Поховали Максима в селі Лісове на Вінниччині.

Василя Степановича Остап'юка. 34-річний захисник народився та виріс у селі Малі Калетинці на Білогірщині. На початку повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону та взяв до рук зброю. Загинув воїн під час виконання бойового завдання 8 червня 2023 року на Запорізькому напрямку. У нього залишилася цивільна дружина і 4-річна донька.

Олександра Васильовича Коротуна. 35-річний захисник народився у Деражні, у цивільному житті був професійним футболістом та тренером. З початком широкомасштабного вторгнення Олександр Коротун став на захист України. Був розвідником. Чоловік понад два місяці вважався зниклим безвісти. Знайшли тіло захисника у Соледарі та повернули додому під час обміну – загинув воїн 25 грудня 2022 року.

Також за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та за вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня посмертно було нагороджено Станіслава Володимировича Косінова.

«Немає слів, щоб описати біль, який ви зараз переживаєте. Ваші сини, чоловіки, батьки – справжні Герої, які проявили найбільшу сміливість і пожертвували своїм життям в ім'я життя інших, борючись за свободу та незалежність України». - слова підтримки родинам полеглих українських захисників висловив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Читайте також: У Кам'янці-Подільському вшанували пам'ять полеглого захисника Віталія Петрова

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую