ye-logo.v1.2

«Дуже хотів побачити сина»: у Хмельницькому попрощалися з загиблим Андрієм Гнатюком

Суспільство 4312
Співчуваємо рідним і близьким захисника..
Співчуваємо рідним і близьким захисника... Фото: скрін з відео

Військовий загинув на Донеччині, захищаючи Україну.

У Хмельницькому сьогодні, 27 березня, попрощалися із Героєм Андрієм Гнатюком. Чоловік родом із села Черепівка Хмельницького району, проживав в обласному центрі. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», влітку 2022-го його мобілізували до армії. На жаль, 20 березня чоловік загинув під Мар’їнкою на Донеччині. Йому було 36 років.

Близькі загиблого згадують: Андрій був працьовитим, веселим, дружелюбним хлопцем.

«Він почав рідко виходити на зв'язок. Виявляється, частіше став виходити на «нуль». Остання наша розмова відбувалася перед тим, як він мав загинути. Він сказав: «Тьотя Галя, ви вже не їдьте до нас. Мене скоро пустять у відпустку і я приїду до вас», - говорить сусідка воїна, волонтерка Галина Демидас.

«З Андрієм ми працювали разом до того, як він пішов захищати нашу батьківщину. Дуже добра людина була, яка завжди могла допомогти, щось підказати в скрутному становищі. Казав, що все буде добре і він повернеться живим, але так не сталося», - додає колега захисника Віталій.

Сусідка Героя пані Валентина розповідає, що Андрій був дуже привітним, відповідальним, завжди допомагав усім.

«Він дуже додому хотів. Хотів побачити сина. Він, як кожен батько – дуже сина любив, - говорить вона. - Нам дуже шкода, що такі наші діти помирають, наші Герої. Ми тут сьогодні стоїмо, прийшли віддати честь і шану йому».

Поховали Андрія Гнатюка у рідному селі Черепівка. Вічна пам’ять і слава захиснику! Співчуття рідним та близьким...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую