ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з футбольним тренером Олександром Коротуном, який загинув на війні

Суспільство 2027
Співчуваємо рідним і близьким загиблого Героя..
Співчуваємо рідним і близьким загиблого Героя... Фото: скрін з відео

Понад два місяці захисник вважався безвісти зниклим.

Вчора, 15 березня, в Хмельницькому провели в останню путь Олександра Коротуна. Герой загинув 25 грудня минулого року на Донеччині. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», попрощатись з Олександром Коротуном до ритуальної служби прийшли сотні хмельничан. Адже його знали як досвідченого спортсмена та тренера.

З початком широкомасштабного вторгнення росії в Україну Олександр Коротун став на захист України. Був розвідником. Чоловік понад два місяці вважався зниклим безвісти. Знайшли тіло Героя у Соледарі та повернули додому під час обміну. Олександру Коротуну назавжди залишиться 35 років.

Спокійний, виважений, інтелігентний, талановитий – таким загиблого описують близькі та знайомі.

Олександр родом із Деражні. Професійно займався спортом. Грав у футбол. Цій справі присвятив багато років.
Друг загиблого, головний тренер команди «Woodmall-Femida» (Хмельницький) Едуард Щепанський розповідає:

«Дуже обдарована людина. Він прийшов до нас в команду з львівських «Карпат» і одразу вирізнявся своєю майстерністю на полі, своїми нестандартними ходами. Взагалі, це дуже креативна, розумна людина».

Своїм досвідом Олександр ділився із молодим поколінням. Пів року чоловік був тренером з футболу у хмельницькому «Поділлі».

За словами головного тренера ФК «Поділля» Віталія Костишина, загиблий з вересня 2021 року працював дитячим тренером. Займався з дітьми 2011 року народження. Ним були задоволені і батьки, і самі вихованці. Адже Олександр займався своєю справою якісно, гарно виховував дітей.

«У нього сім’я була. Дитина маленька. Перед Новим роком їй рік виповнився. Тому для нього основний сенс був – сім’я і діти, - каже друг захисника Богдан Дмитришин. - Ще один син від першого шлюбу, якого він дуже любив. Мріяв, щоб він став футболістом, як його батько».

Віддали шану Герою і на центральній футбольній арені Хмельницького. Поховали Олександра Коротуна на Алеї Слави у Хмельницькому.

Вічна пам’ять Герою! Співчуття рідним та близьким...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую