ye-logo.v1.2

Серед кращих на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології - дві хмельничанки

Суспільство 937
У IV етапі олімпіади взяли участь 122 учні з 22 областей України та міста Києва
У IV етапі олімпіади взяли участь 122 учні з 22 областей України та міста Києва. Фото: lnu.edu.ua

Анастасія Манзюк та Єлизавета Трубнікова здобули призові місця.

З 8 по 12 квітня у Львові проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. У ньому взяли участь понад 120 школярів 8-11 класів з усіх областей України. Призові місця на олімпіаді отримали і дві хмельничанки, розповіли у Департаменті освіти та науки Хмельницької міськради.

Анастасія Манзюк, учениця 8 класу ліцею №10, здобула ІІІ місце. Хмельничанка старанно готувалася до цього випробування разом із своєю наставницею – вчителькою біології Мариною Юріївною Бітюк, розповіли у Департаменті освіти.

Анастасія Манзюк

Дипломом ІІ ступеня зі Львова привезла учениця 10-Б класу міського ліцею №4 імені Павла Жука Єлизавета Трубнікова. Дівчина вже вдруге поспіль демонструє відмінні знання та потужні дослідницькі здібності на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. І допомагає отримувати високі результати щоденна праця під керівництвом педагога Валерія Олексійовича Віркуна.

Єлизавета Трубнікова

«Наша громада вітає дівчат та їх вчителів з перемогою! Хай ці досягнення надихають на нові звершення, а їх приклад стане стимулом для інших юних дослідників проявляти свій інтелектуальний потенціал сповна», - зазначено у повідомленні Департаменту освіти та науки Хмельницької міськради.

Читайте також: Волейбольна команда з Городка – срібний призер чемпіонату України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую