ye-logo.v1.2

На території Хмельницької обласної дитячої лікарні побудують укриття майже за 90 мільйонів гривень

Суспільство 1277
На території дитячої обласної лікарні з
На території дитячої обласної лікарні з'явиться нове укриття. Фото: з архіву редакції

Будівництво планують завершити цього року.

Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради оголосило торги на будівництво сховища на території дитячої обласної лікарні. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Очікувана вартість будівництва - 87 мільйонів гривень. За даними проєкту, укриття буде мати один підземний поверх. Загальна площа сховища - понад 1100 квадратних метрів.

Варто зазначити, що сховище буде підключене до дизель-генератора, мати санвузол та гігієнічний душ.

Крім того, для укриття придбають різноманітні ліжка, зокрема, два ліжка для новонароджених, шість реабілітаційних ліжок та ще 85 інших видів. Крім того, для укриття придбають понад 200 стільців, два сповивальних столики, столи для інструментів. Також в укритті буде обладнане місце для проведення хірургічних операцій. Окрім того, в приміщенні буде холодильник, електроплита для приготування їжі та обідні столики. Ще в укриття проведуть киснепровід для медичних газів.

Після завершення будівництва планується благоустрій території, зокрема, підрядник має висадити дерева та кущі.

Роботи планують завершити до кінця 2024 року.

Раніше сайт “Є”ye.ua писав, що комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької облради провело тендер на будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні вартістю 156,8 мільйонів гривень. Переможцем торгів стало ТОВ “Будівельний альянс Груп”, але угода поки що не підписана.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую