ye-logo.v1.2

На будівництво нового корпусу обласної дитячої лікарні необхідно ще понад 150 мільйонів гривень

Суспільство 1475
Для добудови корпусу потрібно понад 150 мільйонів гривень
Для добудови корпусу потрібно понад 150 мільйонів гривень. Фото: з архіву редакції

Нова дата завершення робіт - кінець 2025 року.

Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької облради оголосило тендер на будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні вартістю 156,8 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Будівництво нового корпусу розпочалось ще у 2018 році, а його вартість складала 170 мільйонів гривень. Підрядником тоді обрали ТОВ “Будівельний альянс Груп”.

Будівельники звели дев'ятиповерхову будівлю та розпочали роботи в середні споруди.

Відкрити мали в 2021 році, гроші були освоєні, однак, через здорожчання робіт протягом трьох років виявилась потреба у додатковому фінансуванні.

Наприкінці 2021 року обласні комунальники уклали нову угоду з тим самим підрядником на суму 139,9 мільйонів гривень на завершення будівництва. За цією угодою, за даними порталу публічних коштів Є-Дата, ТОВ “Будівельний альянс Груп” перерахували трохи більше двадцяти мільйонів гривень. В основному кошти надійшли ще до повномасштабного вторгнення.

І ось зараз обласне підприємство ще раз порахувало скільки грошей необхідно для завершення будівництва нового корпусу. Ще потрібно виконати утеплення будівлі, провести внутрішні роботи, зокрема, облаштувати теплопостачання, каналізацію, вентиляцію, електрику, водопровод, виконати ремонтні роботи у приміщенні котельної, зробити благоустрій території навколо.

На даний момент, мова йде про лише завершення ремонту корпусу без придбання обладнання. Роботи планують закінчити до кінця 2025 року.

Як розповідав “Суспільному” директор комунального підприємства "Архбудпроєкт" Володимир Сельський для повного облаштування нового корпусу лікарні потрібно майже мільярд гривень. Основна сума коштів піде на придбання необхідного медичного обладнання та устаткування.

Також нагадаємо, що триває реконструкція з надбудовою та модернізацію будівлі корпусу №7 Хмельницької обласної лікарні. Вартість робіт майже 350 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую