ye-logo.v1.2

Меморіальна дошка на честь захисника Ростислава Остафійчука з'явилася на Кам'янеччині

Суспільство 887
Пам
Пам'ятну дошку встановили на фасаді рідного навчального закладу захисника. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Її відкрили у переддень другої річниці загибелі воїна.

На фасаді ліцею у Панівцях встановили меморіальну дошку на честь свого випускника – захисника Ростислава Остафійчука. Її відкриття відбулося 22 квітня, у переддень другої річниці загибелі воїна. Про це повідомили у Кам'янець-Подільській міській раді.

Ростислав Остафійчук народився 16 серпня 1990 року у селі Панівці. Після закінчення школи вступив до Кам'янець-Подільського вищого професійного училища. Батьки згадують, що він із дитинства мріяв стати військовим. З 2009 року все ж вирішив піти за покликом серця і вступив до лав Збройних Сил.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, Ростислав Остафійчук був закордоном. Утім, не роздумуючи, повернувся, щоб стати на захист своєї країни. Він був головним сержантом, інструктором відділення розмінування 143-го об'єднаного навчально-тренувального центру «Поділля» Сил підтримки ЗСУ.

«Щирий патріот та справжній професіонал своєї справи. Головний сержант був нагороджений відзнакою «За заслуги перед міською громадою» та «Почесний громадянин міста», а також високою державною нагородою – орденом «За мужність» ІІІ ступеня», - зазначають у міськраді.

Ростислав загинув 23 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Довгеньке Ізюмського району Харківської області. Без батька лишилися двоє донечок. Героєві назавжди буде 31…

Читайте також: Рідним Героя України з Хмельниччини передали його посмертну нагороду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую