ye-logo.v1.2

У трьох громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими воїнами

Суспільство 7914
Троє захисників з Хмельниччини назавжди повернулись додому
Троє захисників з Хмельниччини назавжди повернулись додому. Фото: з архіву редакції

Вони віддали життя за Україну...

Додому, у Білогірську громаду, повернувся «на щиті» захисник Сергій Лотоцький. Прощання із ним відбулося вчора, 3 травня, повідомили у громаді.

Сергій Лотоцький родом з села Шимківці. Разом із побратимами боронив від російських загарбників східні території України. Був гранатометником стрілецької роти. У серпні 2023 року з ним обірвався зв'язок.

«Довгих дев'ять місяців про військовослужбовця не було ні звістки. Зв'язок із захисником обірвався в серпні минулого року, в час страшних, кровопролитних боїв на Донеччині», - зазначили у Білогірській селищній раді.

Загинув Сергій Лотоцький 20 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Андріївка Бахмутського району. Місцем останнього спочинку Героя стало кладовище у його рідному селі.

Сергій Лотоцький 9 місяців вважався зниклим безвісти. Фото: Білогірська селищна рада / FB

У Гвардійській громаді 3 травня зустріли живим коридором й провели в останню земну дорогу захисника Андрія Підлісного, повідомили у Гвардійській сільській раді.

«Андрій гідно захищав Батьківщину з перших місяців призову, боронив Україну, своїх рідних та кожного з нас», - зазначили у громаді.

Андрій Підлісний загинув 29 квітня. Поховали захисника на місцевому кладовищі у селі Гвардійське. Йому назавжди залишиться 43…

Андрію Підлісному назавжди залишиться 43... Фото: Гвардійська сільська рада / FB

Сьогодні, 4 травня, Судилківська громада попрощалася з воїном Сергієм Шемчуком. Його життя обірвалося 1 травня, повідомили у Судилківській сільській раді.

Сергій Шемчук родом з села Поляна. До лав ЗСУ приєднався у квітні 2021 року. Був робітником-підсобним інженерної роти. Разом з побратимами відстоював незалежність країни на сході. Помер захисник у госпіталі міста Самбір. Поховали Сергія Шемчука на місцевому кладовищі.

Читайте також: «У тому фатальному бою одного сина ранило, а іншого убило» - історія братів Дмитруків із Ярмолинеччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую