ye-logo.v1.2

Староста села на Хмельниччині очолила підрозділ добровільної пожежної охорони

Суспільство 2532
У новоствореному підрозділі добровільної пожежної охорони - троє жінок
У новоствореному підрозділі добровільної пожежної охорони - троє жінок. Фото: ГУ ДСНС області

У команді – троє жінок.

У селі Велика Березна, що у Шепетівському районі, створили підрозділ добровільної пожежної охорони. Як повідомляють в пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, з дня початку роботи, 9 травня, за безпеку людей тут відповідатимуть дев'ять вогнеборців, шестеро з яких – добровольці. Серед них - троє жінок.

До зони відповідальності пожежного підрозділу села Велика Березна увійшли дев'ять населених пунктів з понад чотирма тисячами населення. До найближчої Державної пожежно-рятувальної частини селянам не мало не багато – 15 кілометрів. Тоді як навколо поселень – землі фермерських господарств та ліси, а це загроза вогню, особливо у період посівної та жнив. Тому ці вогнеборці та добровольці тут – на вагу золота, кажуть в ДСНС області.

«Я вирішила стати добровольцем, бо хочу рятувати життя людей, майно, допомагати та інформувати, щоб запобігти біді», - розповідає жінка-вогнеборець та водночас староста села пані Ніна Дончук.

Додає, що воона без роздумів змінила підбори на пожежні чоботи та навчилася вправно і воду до осередку пожежі подати, і з води врятувати.

Зазначимо, що наразі в Хмельницькій області працюють 58 підрозділів місцевої пожежної охорони.

Читайте також: Сильні України: ветерани та ветеранки змагались у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую