ye-logo.v1.2

«На щиті» додому повернулися захисники з Віньковеччини, Чемерівців та Старокостянтинова

Суспільство 9151
Вічна шана полеглим Героям..
Вічна шана полеглим Героям... Фото: з соцмереж

З Героями прощалися в громадах області.

На Хмельниччині в останню земну дорогу провели полеглих захисників. Із Героями попрощалися на Віньковеччині, Чемеровеччині, Старокостянтинівщині.

Сьогодні, 13 травня навічно повернувся додому, на Віньковеччину, Віталій Володимирович Горпинич - стрілець-помічник гранатометник стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти.

Як повідомляють у Віньковецькій селищній раді, захисник був жителем села Яснозір'я. Йому було 44 роки. Віталій Володимирович був працівником хмельницького комунального підприємства «Спецокмунтранс». Тут його згадують як відкриту, працелюбну та добру людини.

Герой загинув 20 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Калинівка Бахмутського району Донецької області.

Сьогодні, 13 травня навічно повернувся додому, на Віньковеччину, Віталій Володимирович Горпинич. Фото: ХКП «Спецокмунтранс»

А 11 травня «на щиті» у Чемерівці повернувся полеглий військовослужбовець Антон Вікторович Щур.

Як повідомляють в Чемеровецькій громаді, він народився 17 червня 1987 року. Брав участь в АТО та ООС… Вірний військовій присязі військовослужбовець загинув 4 травня 2024 року в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області під час виконання бойових завдань. У нього залишилися батьки, брат, дружина та донечка.

«На щиті» у Чемерівці повернувся полеглий військовослужбовець Антон Вікторович Щур. Фото: зі сторінки Чемеровецької громади у фейсбуці

У суботу, 11 травня, прощалися з Героєм у Старокостянтинівській громаді: в останню земну дорогу проводжали молодшого сержанта Сергія Володимировича Хмеляра.

Як повідомляють в Старокостянтинівській міській раді, вірний військовій присязі, Сергій загинув 9 червня 2023 року під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

У Старокостянтинівській громаді в останню земну дорогу проводжали молодшого сержанта Сергія Володимировича Хмеляра. Фото: зі сторінки Старокостянтинівської міської ради

Нагадаємо, днями у Полонській громаді прощалися з Сергієм Корніюком, в Маківській громаді – з Ігорем Ясінським, Берездівській – з Миколою Стецюком. На Ізяславщину «на щиті» повернувся Олександр Якимчук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую