ye-logo.v1.2

На Хмельниччині аварійно вимикають світло (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 2464
В Україні продовжується спостерігатися дефіцит електроенергії через терористичні атаки росіян
В Україні продовжується спостерігатися дефіцит електроенергії через терористичні атаки росіян. Фото: ілюстративне pixabay.com/bru-no

В області до кінця дня запроваджено графік відключень.

В Україні спостерігається дефіцит потужності електроенергії, який виник внаслідок масованих атак російських терористів на енергетичну інфраструктуру країни. А відтак в багатьох областях періодично вимикають електроенергію.

ОНОВЛЕНО: «Розподіл електричної енергії споживачам відновлено. Ситуація в енергосистемі стабілізувалась, дію графіків аварійних відключень та обмеження споживання електричної потужності наразі скасовано», - повідомили в «Хмельницькобленерго».

«15 травня на Хмельниччині знову діє Графік аварійних відключень у відповідності до розпорядження НЕК «Укренерго», - повідомили в «Хмельницькобленерго». - Шановні споживачі! Будь ласка, використовуйте електричну енергію ощадливо, вмикайте пристрої почергово. Це дасть змогу зменшити тривалість дії графіків. Для промислових споживачів продовжує діяти Графік обмеження споживання електричної потужності (ГОП) – до кінця доби, тобто до 24:00 15.05.2024».

Зауважимо, що вимикати електрику почали ще вчора. Як повідомив в ефірі «Єдиних новин» голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький, контрольовані аварійні відключення споживачів були вимушено застосовані по всій Україні через значний дефіцит електроенергії в системі.

Енергетики закликають усіх споживачів використовувати електроенергію ощадливо, особливо в періоди пікових навантажень: з 07:00 до 10:00 та з 18:00 до 23:00.

Читайте також: Чи будуть у хмельницьких тролейбусах знову скасовувати оплату готівкою

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую