ye-logo.v1.2

Екскурсія стародавньою фортецею і рибалка – у дії реабілітаційний проєкт «Музейний десант»

Суспільство 581
На Хмельниччині проходять різноманітні заходи з реабілітації поранених бійців
На Хмельниччині проходять різноманітні заходи з реабілітації поранених бійців. Фото: пресслужби обласної Нацполіції

Днями у Меджибожі побували бійці з «Гвардії наступу», які проходять лікування в обласному шпиталі.

На Хмельниччині реалізується декілька проєктів, направлених на підтримку військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію у шпиталях Хмельницького. Про свою роботу у цьому напрямку розповіли і правоохоронці області. Зокрема, днями бійці із «Гвардії наступу» відвідали стародавню фортецю у Меджибожі, а потім відпочивали на природі та рибалили.

Організували такий реабілітаційний захід поліцейські психологи разом з адміністрацією історико-культурного заповідника «Меджибіж». Світлинами з відпочинку поділилися у пресслужбі обласної Нацполіції.

У рамках проєкту «Пункт психологічних практик» поліцейські психологи проводять із пораненими бійцями різні види терапії. Вже неодноразово воїни відвідували кінологічний центр, де проходили сеанси каністерапії, були на виставках у мистецьких центрах, малювали картини і слухали терапевтичну музику. Цього разу директор Державного історико –культурного заповіднику «Межибіж» Олег Погорілець запропонував поєднати історію, відпочинок і риболовлю. Музейники подібні заходи для поранених бійців організовують вже третій рік поспіль.

Реабілітація Меджибіж

Музейний десант 2024

Музейний десант 2024 Меджибіж

«Ми назвали цей проєкт «Музейний десант». Наша основна мета — показати хлопцям, що, не дивлячись на всі проблеми, вони можуть жити повним активним життям», - розповідає Олег Погорілець.

На милицях і з протезами, проте не бачили перешкод для спуску в замкові підземелля Межибожа. Після екскурсії – відпочинок на природі з козацьким кулішем і риболовлею.

«Нам дуже потрібні такі заходи. Це допомагає відволіктися від лікарняних буднів, від білих стін. Тут ти справді відчуваєш себе, як до війни», - своїми враженнями від відпочинку поділився поранений боєць «Гвардії наступу» Дмитро.

Нагадаємо, що заходи з психологічної реабілітації реалізуються в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я.

Читайте також: Нові російські тези про мобілізацію та чергова хвиля фейків про Зеленського: добірка тижня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую