ye-logo.v1.2

Будівництво укриття у Городку: відділ освіти проведе новий тендер на десять мільйонів

Суспільство 1883
Основні роботи вже виконані
Основні роботи вже виконані. Фото: horodok.city

Роботи обіцяють завершити до кінця 2024 року.

Відділ освіти, молоді та спорту Городоцької міськради оголосив нові торги щодо будівництва захисної споруди цивільного захисту на території ліцею №4 вартістю понад десять мільйонів гривень. Завершити будівництво планують до кінця 2024 року. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Будівництво укриття розпочалось влітку 2023 року. Будує укриття приватне підприємство «Модема», яке стало переможцем першого тендеру. Вартість договору на даний момент є 47,47 мільйона гривень. За даними додаткової угоди, в 2023 році підрядник отримав 34,4 мільйона гривень, а решту має отримати цього року.

За даними порталу DREAM, укриття створить безпечні умови для організації очної форми навчання для тисячі учасників освітнього процесу Городоцького ліцею №4 та Городоцького ліцею №3, які розташовані поруч (843 учні та 157 педагогічних та технічних працівників).

В укритті будуть основні приміщення для людей, кімната для зберігання брудного одягу, приміщення для розміщення дітей віком до 11 років та їх батьків, вагітних жінок, матерів-годувальниць, приміщення санітарного посту, санвузли, універсальна кабіна для потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, кімнати зберігання продуктів, приміщення для зберігання ємностей з водою, вентиляційна, приміщення пункту керування, електрощитова.

В мирний час планують використовувати захисну споруду як роздягальні, книгосховище, кінолекційні, і приміщення для зберігання меблів, що використовуються при настанні надзвичайної ситуації.

В інтерв'ю виданню horodok.city начальник відділу освіти, молоді та спорту Городоцької міськради Сергій Рибак скаржився, що процес будівництва затримався через дефіцит робітників.

“Це дуже коштовний проєкт. Але не у фінансуванні справа. Одна з основних причин — брак кадрів. Це пов'язано з мобілізацією. Щоб завершити будівництво вчасно, щодня на об'єкті мало б працювати 40 осіб, а найбільше їх було 25”, - розповідав Рибак у березні.

На початок березня фахівці завершували зовнішні роботи й паралельно працювали над внутрішніми. До споруди вже підведені всі комунікації, а всередині встановлені міжкімнатні двері.

Тож зараз провели коригування проєктної документації і проведуть тендер на додаткові роботи. Роботи мають бути завершені до 31 грудня 2024 року.

По завершенні будівництва на базі цієї споруди планується добудова чотирьох поверхів гуртожитку для учнів ліцею. У новому гуртожитку будуть жити учні 10-12 класів.

У 2022 році голова Городоцької громади Неоніла Андрійчук розповіла, що відповідно до освітньої реформи, у 2027 році всі десятикласники громади навчатимуться в одному ліцеї, відтак знадобиться приміщення для їх проживання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую