ye-logo.v1.2

На Городоччині з’явиться новий учнівський гуртожиток з приміщеннями для переселенців

Суспільство 1301
Гуртожиток побудують на території учнівського саду
Гуртожиток побудують на території учнівського саду. Фото: Фото: Городок.Сіty

Проєкт мають втілити протягом року.

Відділ освіти, молоді та спорту Городоцької міської ради уклав угоду щодо розробки проєктно-кошторисної документації для будівництва нового гуртожитку. Вартість проєктних робіт складе 1,47 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації на нове будівництво учнівського гуртожитку з приміщенням для внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб на території Городоцького ліцею №4. Проєктантом обрали ТОВ "Будпроект ВС". Директором та засновником підприємства є В’ячеслав Жугда.

У новому гуртожитку будуть жити учні 10-12 класів.

Минулого року голова Городоцької громади Неоніла Андрійчук розповіла, що відповідно до освітньої реформи, у 2027 році всі десятикласники громади навчатимуться в одному ліцеї, відтак знадобиться приміщення для їх проживання.

Крім того, на території ліцею мають побудувати укриття, яке б у подальшому слугувало фундаментом для зведення гуртожитку, писало видання horodok.city.

Раніше сайт “Є” писав, що Мазниківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, що у Хмельницькому районі замовив капітальний ремонт будівлі за 4,4 мільйона гривень для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую