ye-logo.v1.2

Матері полеглого на війні прикордонника зі Старокостянтинова вручили державну нагороду

Суспільство 581
Вічна пам
Вічна пам'ять та шана полеглому українському захисникові!.. Фото: пресслужби Старокостянтинівської міськради

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня було вшановано пам'ять солдата Ігоря Касянчука.

22 травня заступник ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького полковник Павло Лисак разом зі Старокостянтинівським міським головою Миколою Мельничуком передали високу державну нагороду родині загиблого захисника. Про це повідомили у виконкомі Старокостянтинівської міськради.

Згідно з Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові посмертним орденом «За мужність» ІІІ ступеня було нагороджено солдата Ігоря Олександровича Касянчука. Нагороду передали матері полеглого українського захисника — пані Олені.

28-річний воїн був мобілізований до лав Збройних сил України на початку повномасштабної війни. Близько дев'яти місяців виконував бойові завдання на Херсонщині: складі інженерної групи облаштовував позиції та укріплення. Потім разом зі своїм підрозділом – прикордонною комендатурою швидкого реагування, продовжив нищити ворога на тому ж напрямку, а згодом – й на Луганщині. Солдат Ігор Касянчук загинув під час виконання бойового завдання 13 жовтня 2023 року в районі населеного пункту Макіївка. Останнє місце спочинку захисник знайшов на Алеї слави Старокостянтинова.

Читайте також: У Кам'янці-Подільському на довговічному камені закарбували пам'ять про Героя Миколу Камінського

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую