ye-logo.v1.2

На Хмельниччині звільнили ще 50 засуджених для служби в ЗСУ

Суспільство 1032
Більшість з чоловіків, які мобілізуються, засуджені за майнові злочини
Більшість з чоловіків, які мобілізуються, засуджені за майнові злочини. Фото: Урядовий кур'єр

Вони будуть нести службу виключно у спеціальних підрозділах при військових частинах.

Півсотні в'язнів Райковецької виправної колонії виявили бажання вступити до лав Збройних сил України. Усі клопотання про умовно-дострокове щодо звільнення їх від покарання для проходження військової служби задовольнили 22 травня. Про це повідомили у Хмельницькому міськрайонному суді.

«Переважна кількість добровольців – це чоловіки молодого віку, засуджені здебільшого за майнові злочини, а саме – крадіжки. Під час судових засідань вони розповідали, що спеціальних навичок для проходження військової служби не мають, однак впевнені, що зможуть оволодіти ними досить швидко», – зазначають в пресцентрі суду.

Після набрання ухвали законної сили представники Національної гвардії України доставлятимуть чоловіків до Хмельницького ТЦК та СП для укладання контракту, після чого їх відправлять на службу у заздалегідь визначені військові частини.

Над колишніми в'язнями будуть здійснювати адміністративний нагляд командири військової частини. Серед обмежень – заборона перебувати поза межами місця дислокації та виїжджати в особистих справах без дозволу командира.

Нагадаємо, перші ухвали стосовно мобілізації засуджених на Хмельниччині видали 21 травня. Першопрохідцями стали чоловіки з Хмельницького та колишнього Красилівського районів.

Читайте також: На Хмельниччині затримали водія, який на смерть збив підлітка та зник з місця аварії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую