ye-logo.v1.2

Артем Ясінський з Кам'янця-Подільського здобув міжнародну нагороду за власний винахід

Суспільство 12973
Юний винахідник створив прилад, який дозволяє очищувати повітря від пилу в приміщеннях
Юний винахідник створив прилад, який дозволяє очищувати повітря від пилу в приміщеннях. Фото: скріншот з відео

Шестикласник розробив та вдосконалив пристрій для очищення повітря у приміщеннях від пилу.

Учень Кам'янець-Подільського ліцею №1 Артем Ясінський взяв участь у Міжнародному шоу винаходів та інновацій «INTARG», яке проходило нещодавно у польському місті Катовіце. Україну на події представляло шість учнів, серед яких був і юний винахідник. Радісну новину громаді повідомив міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко.

Нагадаємо, Артем Ясінський створив прилад, який дозволяє очищувати повітря від пилу в приміщеннях. Ідея такого проєкту у нього з'явилася під час повітряних тривоги, коли діти вчергове спустилися в укриття. У грудні минулого року школяр представив власний винахід на Всеукраїнському конкурсі молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA» та здобув перемогу у номінації «Збереження здоров'я та лікування хвороб».

Тепер Артем Ясінський до рідного міста привіз «золото» з Міжнародного шоу винаходів та інновацій, а також його було відзначено спеціальною нагородою World Invention Intellectual Рroperty associations.

«Артем - учень Івана Теличка, вчителя фізики, математики, інформатики, астрономії Кам`янець-Подільського ліцею № 1, якого під час Урочистої сесії на День міста було відзначено почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед громадою». Вітаю учня і педагога від імені усієї громади. Пишаємось вами!», - написав Михайло Посітко.

Артем Ясінський

Учень Кам'янець-Подільського ліцею №1 Артем Ясінський здобув перемогу на Міжнародному шоу винаходів. Фото: з фейсбуку Михайла Посітка

Читайте також: Як Михайло Травецький рятує корів від війни та скотобійні й відроджує етнічні українські породи корів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую