ye-logo.v1.2

Вздовж каскаду Голубих озер: На Шепетівщині розробили новий піший маршрут

Туризм 933
Маршрут "Перлина Славутчини" оновили
Маршрут "Перлина Славутчини" оновили. Фото: надане Наталією Кратасюк

Крокуючи ним, можна побачити різні екосистеми та типи ландшафтів.

На території національного природного парку «Мале Полісся» оновили маршрут екостежки «Перлина Славутчини». Тепер він має протяжність трохи більше кілометра, розповіла сайту «Є» старша наукова співробітниця національного природного парку Наталія Кратасюк.

Оновлена екостежка розпочинається поблизу села Стригани, що у Крупецькій територіальній громаді, й пролягає вздовж каскаду Голубих озер. Крокуючи нею, каже Наталія Кратасюк, можна побачити різні екосистеми та типи ландшафтів.

«Зробили маршрут трошки коротшим, щоб він був більш насиченим та цікавим. Під час пішої прогулянки екостежкою можна побачити різні типи ландшафтів: озера і болота, сосновий і листяний ліс. Можна познайомитися з представниками флори і фауни. Рідкісними рослинами, що зазвичай у Хмельницькій області трапляються тільки тут, а також тими, які занесені в Червону книгу», - розповідає старша наукова співробітниця національного парку «Мале Полісся».

Маршрут починається поблизу села Стригани. Фото: надане Наталією Кратасюк

З настанням літа екостежиною пройдуть перші відвідувачі. Співробітники національного природного парку підготували екскурсії для дітей зі шкіл, що розташовані на території району. Нині активно триває запис груп з навчальних закладів із колишніх Ізяславського та Славутського районів, каже Наталія Кратасюк.

Водночас вона підкреслює, що вирушити у мінімандрівку екостежиною можна і самостійно. Аби відвідувачі не впустили нічого цікавого, на кожній із 12 зупинок вздовж маршруту встановили інформаційні стенди.

Екостежка пролягає через різні види ланшафтів та екосистем. Фото: надане Наталією Кратасюк

Читайте також: У Хмельницькому хочуть створити майданчик для каністерапії та вигулу тварин

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую