ye-logo.v1.2

Графік відключення світла на Хмельниччині: час вимкнення та ввімкнення може зміщуватися

Суспільство 24542
Через дефіцит електрики в Україні, який спричинили терорестичні атаки росіян, енергетики вимушені застосовувати графіки відключень
Через дефіцит електрики в Україні, який спричинили терорестичні атаки росіян, енергетики вимушені застосовувати графіки відключень. Фото: tvoemisto.tv

Енергетики оприлюднили орієнтовні графіки до кінця цього тижня.

Враховуючи дозволену величину навантаження, визначену для області на понеділок, у «Хмельницькобленерго» розробили графік погодинних відключень в області до кінця тижня. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

«Графік передбачає відключення протягом усієї доби, оскільки НЕК «Укренерго» встановлює ліміт на кожну годину доби, і цей ліміт суттєво відрізняється від звичного рівня споживання Хмельницької області, - йдеться в повідомленні «Хмельницькобленерго». - У разі зміни ситуації, інформація буде оперативно висвітлюватися».

Енергетики звертають увагу споживачів на те, що час вимкнення та ввімкнення може дещо зміщуватися, оскільки оперативному персоналу потрібен час на пересування між різними об'єктами та на здійснення робіт з дотриманням вимог охорони праці.

Перевірити чергу можна на сайті компанії в розділі «Погодинні відключення».

Графік відключення світла від «Хмельницькобленерго»

Графік відключення світла від «Хмельницькобленерго»

Графік відключення світла від «Хмельницькобленерго»

Графік відключення світла від «Хмельницькобленерго».

Читайте також - В Україні підвищили тариф на електроенергію: яким він буде для споживачів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую