ye-logo.v1.2

Коли вимикатимуть електрику 10 червня на Хмельниччині

Суспільство 4485 1
10 червня на Хмельниччині, якщо суттєво збільшиться дефіцит електроенергії, застосовуватимуть графіки відключення
10 червня на Хмельниччині, якщо суттєво збільшиться дефіцит електроенергії, застосовуватимуть графіки відключення . Фото: hoe.com.ua

Графіки, ймовірно, застосовуватимуть із 16:00.

Сьогодні, 10 червня, погодинні відключення можуть бути, але лише у разі суттєвого збільшення дефіциту електричної енергії та отримання відповідного розпорядження від НЕК «Укренерго». Про це повідомляють у «Хмельницькобленерго».

Водночас, в «Укренерго» вчора, 9 червня, заявляли, що на всій території України обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів з 16:00 до 22:00. Причина - зростання споживання на початку робочого тижня. «Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, обмежуватись не буде», - йдеться в повідомленні «Укренерго».

Якщо нині з 16 до 22 годин на Хмельниччини вимикатимуть електрику, то, судячи з графіка, який оприлюднило «Хмельницькобленерго», без електроенергії в різні години будуть споживачі усіх черг.

Графік відключення на 10 червня. Ілюстрація: Хмельницькобленерго

Нагадаємо, перевірити чергу можна на сайті компанії в розділі «Погодинні відключення».

Читайте також: Як зберігати продукти під час відключення електроенергії

Коментарі:

Наталья Николаева 10.06.2024 16:07

№22/226720-еп Захист законних прав та інтересів людей з інвалідністю під час дії воєнного стану Змінити постанову №560 ст.23 абз.13 прибрати норму про постійний догляд за особами з інвалідністю 2 группи. https://petition.president.gov.ua/petition/226720

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую