ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2020

Кмітлива хмельничанка обікрала іноземця, з яким познайомилася через Інтернет

Суспільство 1689

Майже рік листувався через соціальну мережу двадцятивосьмирічний Йохан з німецького міста Равенсбург з юною хмельничанкою, яка йому дуже сподобалася.

Дівчина розповіла, що після закінчення школи навчалась на курсах модельєрів, проте роботи собі ще не знайшла. Вона видалась молодому чоловікові щирою, зворушливою та трохи беззахисною.
Окрім Інеш, в Україні німець мав ще й ділових партнерів у Рівненській області, яким переганяв з Німеччини під замовлення автомобілі. Під час чергового приїзду в Україну він вирішив зустрітись зі своєю знайомою. Щоразу під час перебування в нашій державі зупинявся в одному з готельних комплексів біля Рівного. Саме туди й привіз свою пасію, забравши її на автомобілі у Хмельницькому. Після бурхливих розваг лягли відпочити. А коли прокинувся, дівчини поряд не виявилось. Разом з нею зникли 3,2 тисячі євро та майже 6 тисяч гривень, які були в піджаку молодого чоловіка. Телефон коханої не відповідав. Іноземець звернувся по допомогу у правоохоронні органи.
Рівненським міліціонерам швидко вдалося розшукати таксиста, який останнім спілкувався з втікачкою. Той повідомив, що дівчину відвіз на автовокзал, а дорогою вона з кимсь розмовляла по мобільному телефону, пообіцявши, що повернеться додому на таксі.
“Затримати підозрювану нам допомогли колеги із ДАІ Хмельниччини. Коли двадцятитрирічну дівчину повернули у Рівне, Інеш спершу запевняла міліціонерів, що грошей в іноземця не брала, а потім вирішила добровільно повернути своєму німецькому другу викрадені кошти, заявивши, що насправді «це була її винагорода», - розповіла журналістам помічник начальника Рівненського райвідділу міліції Олеся Шевченко.
Як повідомили у секторі зв'язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області, за цим фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую