ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Саломани «з’їли» Хмельницьку АЕС

Леся БОРОВЕЦЬ Суспільство 2198
Фото: Олександра ШУСТЕРУКА.

На фестивалі сала в Луцьку нетішинці представили макет атомної станції, виготовлений з… сала

У Луцьку проходив шостий міжнародний фестиваль «З любов’ю до сала», куди завітали й подоляни. Працівники Хмельницької атомної електростанції повезли туди своє творіння: макет ХАЕС, який складався з чотирьох блоків. Як самі жартують, третій та четвертий енергоблоки нетішинці добудували самі з… сала.
Працівники колективної їдальні №9, що на території ХАЕС, два дні чаклували на д своїм творінням. На створення макету пішло 12 кілограмів сала, яке порізали на шматочки, а сам макет мав розміри один метр у довжину та 60 сантиметрів у ширину. Оздобили блоки екологічно чистими компонентами – різноманітними спеціями, аби потім усі бажаючі могли спробувати атомну станцію «на смак».
За словами нетішинського журналіста газети «Перспектива» Олександра Шустерука, який, до слова, є представником Національного проекту Книга рекордів України, макет привертав неабияку увагу гостей фестивалю, й розійшовся на «ура!», адже кожен хотів «скуштувати» шматочок ХАЕС.
До речі, пан Шустерук зафіксував у Луцьку рекорд: лучани створили найбільший футбольний м’яч з сала: 2,30 метри заввишки та 6,45 метри в діаметрі. Він й вручив диплом автору проекту, заслуженому діячу мистецтв України Віталію Іваницькому.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую