ye-logo.v1.2

Намет на Хмельницькому майдані: перша ніч позаду

Суспільство 4080 1

Вчора під час акції протесту «Вимоги народу виконати» на майдані Незалежності встановили великий намет, в якому оселилися вісім громадян

Спільна акція громадянського руху «Вперед!» та хмельницьких чорнобильців зібрала на майдані Незалежності в Хмельницькому понад тисячу людей. Мітингуючі вимагали виконати їхні вимоги, а саме: відправити у відставку Президента, уряд, Верховну Раду, скасувати Податковий кодекс, «спрощенку», а також виплачувати чорнобильцям те, що гарантовано законом.
«Ми захищаємо власні права, - заявив Володимир Лукіянчук, голова Хмельницької міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». – І, вважаю, об’єднавшись, зможемо змінити ситуацію».
На акцію завітав і співголова громадянського руху «Вперед!» Андрій Панаетов. «Ми вкотре вимагаємо скасування Податкового кодексу в повному обсязі разом із спрощеною системою оподаткування, вимагаємо зняти з розгляду парламенту законопроект про внутрішню торгівлю, а єдиний соціальний внесок зменшити вдвічі. Крім того ми переконані, що земельна реформа має проводитись тільки після всенародного референдуму, а соціальні гарантії пільговикам мають виконуватись в рамках законодавства України», - зауважив він. До речі, Панаетов, як і чимало інших учасників акції, одягнув на голову зелену стрічку з написом «Вимоги виконати» та вирушив у намет, який встановили на майдані. «Житимемо тут, поки наші вимоги не виконають, - зауважив Алім Міщук, голова Хмельницького обласного громадянського руху «Вперед!». – Голодувати? Ні! Не будемо! Влада цього не докачається».
Сьогодні вранці кореспондент «Є» зателефонував пану Міщуку, щоб довідатися, як минула перша ніч. «Все спокійно, - заявив Алім Міщук. – Обійшлося без провокацій. Сподіваюся, що у влади вистачить розуму, щоб не робити дурниць». Першу ніч разом із іншими сімома мітингуючими в хмельницькому наметі провів й Панаетов. А Галина Кулик, голова ГО «Підприємців Поділля», закликала усіх не байдужих приходити до намету та підтримувати мітингуючи. Також запросила усіх на перегляд фільмів про життя українців, які демонструватимуть у наметі з 16.00 до 18.00.
Що ж вчора відбувалося на майдані Незалежності в Хмельницькому, у наступному відеосюжеті:

Коментарі:

yal76 15.12.2011 14:02

молодцы базарники - выгнали своих продавцов, "Свободу" подключили, парочку чернобыльцев взяли и порядок - акция прошла на "ура". Только толку от нее не будет, т.к бюджетники засели в своих норах и бояться выйти и сказать своим "кэривныкам", что так жить больше не возможно. Вот когда все выйдут на площадь, тогда может чего-то и будет

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую