ye-logo.v1.2

Неспокійна ніч хмельницького наметового містечка

Суспільство 3456
Фото: автора

Люди, які мешкають у наметі на майдані Незалежності, майже всю ніч не спали в очікуванні на провокацію, про яку їх повідомили невідомі

Друга ніч для хмельничан, які оселилися в наметі на хмельницькому майдані Незалежності, видалася доволі важкою. «Вчора ввечері приблизно о 19.30 до мене підійшли двоє незнайомців, - розповідає Галина Кулик, г олова громадської організації «Підприємці Поділля». – І сказали: «Ми за вас хвилюємося. Тому хочемо попередити – сьогодні з 1.00 до 3.00 планують знести ваш намет». Для мене це був шок. Я зайшла у намет та все розповіла своїм товаришам. Вирішили, що спати не будемо. Чорнобильців та дітей-війни, які теж ночують у наметі, ми відправили по домівках, а на допомогу викликали підприємців. Приблизно о 21.00 до намету зайшов якийсь молодик, років 20-25. Оскільки він був нетверезим, я попросила його вийти на вулицю. На що він відповів: «Та вас все одно сьогодні вночі буде…» Про можливість провокації повідомили й правоохоронців, які запевнили, що охоронятимуть нас. Дякувати їм, все минуло спокійно, але ми не спали десь до години четвертої ранку».
«Вночі нас було чоловік двадцять, - каже Ігор, мешканець намету. – Всю ніч до стін міськвиконкому приїжджала якась іномарка, з якої, склалося враження, стежили за нашими діями. Приїде, поїде, приїде, поїде… Хто був в автомобілі – не знаю, але ми були готовими до провокацій. Коли ж під ранок зрозуміли, що все минуло, багато хто пішов на речовий ринок, на роботу. А нас залишилося четверо».
Нагадаємо, намет на майдані Незалежності встановили 14 грудня. В ньому оселилися не лише підприємці, а й чорнобильці та діти-війни. Вони вимагають від влади скасувати Пенсійну реформу, призупинити дію Податкового кодексу, виконувати всі зобов’язані перед чорнобильцями та дітьми-війни, зняти з розгляду парламенту законопроект про внутрішню торгівлю, єдиний соціальний внесок зменшити вдвічі тощо.

Що сьогодні зранку відбувалося у наметовому містечку, можна переглянути у нашому фоторепортажі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую