ye-logo.v1.2

Королева балу

Суспільство 3420

Навіть за тиждень до Нового року можна встигнути зробити багато процедур, щоб в святкову ніч виглядати чарівно і привабливо

Є в році свята, від яких ми чекаємо дива, загадуємо бажання, даруємо і отримуємо подарунки. Новий рік — саме одне з таких свят. І стимул виглядати в новорічні дні чарівно, привабливо, відчувати себе королевою балу - особливий! Тому не варто чекати на добру фею з чарівною паличкою, а краще зайнятися зовнішністю вже зараз. Тим більше, що у нас в запасі ще цілий тиждень.

Секрети шовковистого й пружного волосся

Щоб волосся, вкладене у святкову зачіску, виглядало пружним та шовковистим, за тиждень до Нового року починайте його балувати поживними та зволожуючими масками. Робити їх можна через день. Для цього підійдуть як магазинні маски “з тюбика”, так і приготовлені власноруч. Наприклад, зробіть таку: 1 столову ложку реп'яхової (або оливкової) олії змішайте з жовтком, чайною ложкою меду та чайною ложкою коньяку. Перемішайте і нанесіть маску на волосся. Потримайте її під плівкою 2-3 години і добре промийте шампунем.

Зробити волосся пишним, об'ємним та блискучим можна і за допомогою однієї нехитрої процедури. Щодня волосся потрібно сушити і розчісувати, опустивши голову донизу. Тобто, рухи гребінцем мають йти зверху вниз - від голови до підлоги. Точно за такою ж схемою потрібно використовувати і фен: струмінь гарячого повітря на хвилину затримувати біля коріння, а потім повільно рухатися у напрямку до кінчиків. Кілька хвилин такої гімнастики - і можна продовжувати укладати волосся звичним способом. Якщо щодня так "полірувати" волосся, то вже через тиждень воно стане пишним і блискучим.

Маски, скраби, цілющі відвари...

За тиждень до Нового року добре зробити чистку обличчя. Краще її, звичайно, довірити професійному косметологу. І з цією процедурою краще не затягувати, оскільки тиждень - це оптимальний термін для того, щоб з обличчя зникли її всі наслідки: почервоніння, припухлість. Власницям нормальної та сухої шкіри обличчя, без розширених порів і комедонів, замість звичайного чищення можна за 3 дні до свята зробити ультразвукове. Воно ніжніше до шкіри, не залишає подразнень.

Провести процедуру очищення шкіри обличчя можна і вдома. Налийте в миску окропу, киньте туди дрібку сухої ромашки чи м'яти і потримайте обличчя над парою хвилин 10-15. Ця нехитра процедура чудово очистить шкіру та зволожить її. Після цього обличчя можна обробити м'яким пілінгом та нанести зволожуючу маску. Для маски косметологи радять використовувати глину. Особливо вона підходить жирної шкіри. Така маска чудово очищає та створює помітний ефект ліфтингу. Для сухої шкіри приготуйте маску з домашньої сметани, з додаванням кількох крапель лимону.

Щоб позбутися “втомленого” кольору обличчя та розгладити дрібні зморшки зробіть маску з яйця. Для цього треба розтерти яєчний жовток з 1 чайною ложкою оливкової чи персикової олії, додати кілька крапель лимонного соку і трохи свіжозавареного чаю. Маску потрібно нанести на обличчя на 15 хвилин, після чого змити її трав'яним настоєм.

Аби шкіра була в чудовому тонусі, не лінуйтеся заварювати лікарські трави, які підходять до вашого типу шкіри, і ополіскувати ними обличчя після очищення. Можна відвар заморозити і кубиками льоду, по масажних лініях, протирати обличчя. Якщо ж у ньому змочити ватний диск і на декілька хвилин покласти до зони очей, то вийде чудовий компрес, який знімає втому та робить погляд сяючим.

Якщо маєте трохи більше часу, то для очей можна приготувати й такий компрес. Для нього беруть по 1 чайній ложці сухої ромашки, кропу або шавлії, заливають половиною склянки окропу, накривають кришкою на 10 хвилин. Після цього настій проціджують і ділять на дві частини. Одну з них треба остудити, а іншу, навпаки, підігріти. А потім на повіки по черзі кладуть теплі та холодні компреси. За п'ять днів такої щоденної процедури шкіра під очима помітно розгладиться.

А от позбутися темних кіл під очима допоможе звичайний традиційний засіб. Зробіть маску під очі зі сметани і залиште її на 15 хвилин, після чого змийте прохолодним трав'яним чаєм. Чередувати сметанну маску можна з маскою із петрушки. Роблять її просто: петрушку дрібно ріжуть, а потім цю кашку на 15 хвилин наносять на шкіру навколо очей, після чого змивають

Розслабитися у ванні Клеопатри

Напередодні свята від «швидкого» душу краще відмовитися на користь теплої релаксуючої ванни. А щоб вона пом'якшувала вашу шкіру, додайте у воду кілька крапель ароматної олії пачулі, іланг-ілангу або папайї. Після прийняття ванни, коли шкіра розпариться, зробіть пілінг. Для пілінгу підійде кавова гуща з медом та кількома краплями лимону. Звісно, якщо у вас немає алергії на мед. Опісля не забудьте про зволожуючий крем для тіла.

А ще увечері, за день до Нового року влаштуйте собі «ванну Клеопатри». Її склад — літр молока, 4 столові ложки меду, 2-3 краплі ефірного масла м'яти чи 2-3 столові ложки м'яти, заварені в склянці води та 2 столові ложки мигдалевої або оливкової олії. Підігрійте, не доводячи до кипіння, молоко, розчиніть у ньому мед, додайте м'яту. Олії змішайте з кількома ложками морської солі і розчиніть у ванні під струменем води. Суміш з молока повільно тонкою цівкою влийте у воду для купання приємної для вас температури і насолоджуйтеся цілющою ванною. Ванну Клеопатри бажано приймати в напівтемряві, наприклад, при світлі свічок або нічника. Під час прийняття ванни потрібно повністю розслабитися. Тривалість процедури - 15-20 хвилин. Шкіра перед прийомом ванни повинна бути чистою. Приблизно на 10-й хвилині на кілька хвилин бажано занурити у воду обличчя. Після ванни бажано просто обсохнути на повітрі або м'яко промокнути шкіру рушником, оскільки дія чудесної суміші буде тривати ще декілька годин. До речі, у поняття “ванна Клеопатри” неодмінно входить і масаж. Наприклад, самій Клеопатрі після цієї ванни робили масаж шкіри рожевим кварцом, а ви можете насолодитися легким самомасажем з мигдалевою чи оливковою олією.

Не забудьте перед святом і про догляд за руками, адже взимку в багатьох шкіра рук пересушена і обвітрена. Справжнє спасіння для — це парафінотерапія. Для ідеального результату її потрібно проходити курсом - 5-10 процедур через день. Але якщо у вашому передноворічному графіку малувато часу, відкладіть їх на післяноворічні канікули. А поки згадайте про перевірений спосіб: на ніч змастіть руки жирним кремом і одягніть поліетиленові рукавички. Це можна зробити і ввечері 30 грудня.

СПАсіння у салоні

Якщо ж у вас є трохи часу та грошей і вам більше до вподоби професійний догляд в косметолога, аніж домашній, можете скористатися спеціальними передсвятковими процедурами. Серед них, наприклад, СПА-догляд. Сюди входить пілінг усього тіла, масаж з ароматичними оліями, маска з морських водоростей чи шоколаду, нанесення зволожуючого крему. За кількагодинний СПА-догляд доведеться заплатити близько чотирьох сотень гривень.

Для обличчя можна обрати експрес-догляд, куди входить легкий гліколевий пілінг, що позбавляє шкіру від мертвих клітин, вирівнює тон та чудово зволожує; концентрат, який вводять у шкіру ультразвуком (дає ефект зволоження та ліфтингу) та маска, котра підтягує овал обличчя. Такий комплекс коштує від 170 гривень.

І пам'ятайте, що всі ін'єкційні маніпуляції, такі як мезотерапія, ін'єкції гілауронової кислоти та ботоксу, необхідно проводити не пізніше, ніж за три тижні до урочистих заходів, адже в перші дні після таких процедур обличчя перебуває далеко не в кращій формі. Тому за кілька днів до Нового року краще не ризикувати.

Наш консультант — Наталя Лавренчук, косметолог салону «Персона».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую