ye-logo.v1.2

Як зустріти Новий рік безкоштовно у різних країнах світу?

Суспільство 5068

Дізнався наш кореспондент, сівши за комп’ютер

Виявляється, Новий рік цілком реально зустріти декілька разів за день не виходячи навіть з власної оселі. Головне, щоб під рукою був комп’ютер, підключення до Інтернету та веб-камера. Якщо усе це ви маєте, то головне – знати на яку Інтернет-сторінку і коли варто зайти, щоб буди у гущі новорічних подій у найвідоміших містах світу.

Нью-Йорк

На Times Square зазвичай збирається від 750 тисяч до 2 мільйонів осіб. Саме тут з хмарочоса о 23.59 починає спускатися на землю велетенська галогенова куля, яка відлічує останні секунди року, що минає. Цій традиції вже більше 100 років.
Коли можна це побачити?
Різниця у часі між Києвом та Нью-Йорком - +7 годин.
А де можна подивитися?
www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare (на сайті - 12 веб-камер, розташованих у різних точках Таймс Сквер).

Лондон

Величезна неймовірно пухнаста ялина встановлюється на Трафальгарській площі. Тут і є епіцентр лондонського свята. Варто також подивитися на традиційний для лондонців новорічний парад. Маршрут такий - від Біг Бена по Даунінг-стріт, Ріджент-стріт, Пікаділлі, Берклі-стріт.
Коли можна це побачити?
Новий рік на площі – о 02.00 годині ночі за київським часом, парад - з 17.00 1 січня.

А де можна подивитися?
www.camvista.com,
www.tostovka.ru/tr wk.html,
www.earthcam.com/events/christmastree

Прага

На Старомвській ринковій площі, де знаходиться серце Праги, мешканці збираються під величезним астрономічним годинником - Празькими «курантами». Опівночі годинник починає бити.
Коли можна це побачити?
На Новий рік – о 1 годині ночі за київським часом.
А де можна подивитися?
www.zlatapraga.ru/for turist/webcams.php, www.standard.cz/en/prague-webcam, спеціальний різдвяний проект: www.earthcam.com/events/christmastree/

Париж

Це місто, яке вважається світовою столицею усіх закоханих, до Нового року і Різдва прикрашають вогнями вздовж і поперек. Найбільш вражаюче видовище - Єлисейські Поля (більше 50 км лампових гірлянд).
Коли можна це побачити?
Об 11-12 ночі за київським часом.
А де побачити?

www.paris-live.com

Рим

Одна з найстаріших столиць Європи, де, скажімо, на центральних площах під час зустрічі Нового року за командою вибігають вперед, відкорковують пляшки та починають поливати усіх шампанським. Порожні пляшки та келихи кидають у центр площі « на щастя». А якщо ваша пляшка не розіб’ється, то її розіб’є ваш сусід на знак того, щоб у прийдешньому році у вас було щастя.
Коли можна це побачити?
О 02.00 за київським часом.
А де побачити?
http://www.geocam.ru
 

Москва (Санкт-Петербург)

У одних Червона площа, у інших – Сенатська.
Видовище у двох російських столицях нині неймовірне та чимось до болю рідне ще з радянських часів. Ялинка, гірлянди та виступи зірок естради, що лунають з наших телеекранів…
Коли можна побачити?
О 22.00 за київським часом.
А де побачити?
На сайті http://webcams.panick.ru, де зібрана величезна колекція веб-камер Росії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую