ye-logo.v1.2

“У які прикмети ви вірили, коли були студентом?” -

Суспільство 2928

у свято усіх студентів, Тетянин день, ми запитали у ректорів подільських вузів

Микола Скиба, ректор Хмельницького національного університету:

“Я навчався у Київському технологічному інституті легкої промисловості (зараз – Національний університет технологій і дизайну). Як й усі студенти, вірив у деякі прикмети. Усі вони стосувалися студентських сесій. Приміром, звертали увагу на те, кого першим зустрінеш, коли йдеш на екзамен: якщо дівчину чи жінку – отримаєш низьку оцінку, а якщо хлопця чи чоловіка – то буде все добре. Ми навіть дівчат з сусідньої кімнати просили виходити тоді, коли ми вже усі вийдемо. Також перед екзаменом ми не брилися. Ніч перед екзаменом, зазвичай, була безсонною, ми готувалися. Писали шпаргалки. Але вони у мене були не для того, щоб потім щось списати, а так краще запам'ятовувалося”.

Михайло Чайковський, ректор Хмельницького інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»:

«Зазвичай, під час сесії я мав надію на добру пам'ять і покладався лише на неї. Тобто, якщо був на лекції, то завжди міг пригадати те, про що розповідав викладач. Якщо якусь лекцію пропустив, то вже доводилося вчити. Не вірив в усілякі «магічні» способи отримати легку оцінку».

Олег Омельчук, ректор Хмельницького університету управління та права:

«Я на іспитах завжди йшов у першій п’ятірці. Якось так з самого початку склалося. У нас була стабільна перша п'ятірка, а тому ні в кого не виникало жодних запитань. І дуже часто на іспитах відповідав першим, оскільки переважна більшість у п'ятірці були дівчата, які просили, щоб спочатку відповідав чоловік. І після цього вся група успішно здавала іспит чи залік. А ще я напередодні іспиту клав книгу під подушку, вставав зранку з правої ноги, в аудиторію заходив з правої ноги».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую