ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

У Хмельницькому біля «Оазиса» пенсіонерка випала з тролейбуса

Суспільство 2538

Сьогодні, 29 березня, близько 14:30 на зупинці біля ТРЦ «Оазис» пенсіонерка впала з підніжки тролейбуса. Жінка вдарилася головою об асфальт.

Тролейбус рухався за маршрутом № 12. Зупинившись біля «Оазиса» і випустивши пасажирів, тролейбус збирався рушити з місця.
Як повідомляє журналістка газети «ВСІМ», яка стала свідком події, пасажири, що стояли біля середніх дверей, почали гукати «Жінка впала! Жінка впала! Прямо головою на асфальт!». Пасажири почали потроху виходити з тролейбуса. Бабусю обережно віднесли на зупинку і поклали на лавку під навіс. Старенька була у свідомості. Через кілька хвилин викликали швидку. Як повідомили лікарі, в постраждалої черепно-мозкова травма.
Як сказала водій тролейбуса, яка відмовилась назвати своє ім’я, перед тим як зачиняти середні двері, вона побачила у дзеркало, що на тротуарі, ледь не під колесами, лежить людина. Це виявилась жінка років 70-80.
- Салон тролейбуса був переповнений, вона намагалася втиснутися у середні двері, але не втрималася і впала, або ж її хтось штовхнув, – пояснює водій. – Ви подивіться, яка тут жахлива дорога! Тут тролейбусам зупинятись дуже незручно. Ці ями ніхто не засипає і не ремонтує. Ми не можемо нормально під’їхати до тротуару, доводиться ставати посеред дороги. А хто тут хазяїн, чия ця територія – досі не вияснили. Мабуть, «Оазиса», тому й не поспішають з ремонтом. 

http://vsim.ua/

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую