ye-logo.v1.2

На Хмельниччині триває чорна хвиля “весняних” самогубств: троє чоловіків намагались покінчити життя самогубством

Суспільство 2480

Троє молодих чоловіків минулого тижня намагались покінчити життя самогубством, дані факти зареєстровані в Кам’янець-Подільському. Можливо , весняна депресія стала причиною таких дій...

26 березня 20-річний хлопець перерізав собі вени, через те, що втратив сенс життя. Від безглуздої смерті його врятував старший брат, який того дня був у місті і вирішив провідати рідних. Саме він відчинив квартиру та побачивши, що брат стікає кров’ю,доправив його до лікарні, де медики надали медичну допомогу.
А вже за два дні, покінчити життя самогубством, спало на думку жителю районує.28 березня 26- річний хлопець, будучи на підпитку, вирішив покінчити з життям, стрибнувши з Новопланівського мосту. На заваді став дільничний інспектор Григорій Павлюк, який в той час йшов на дільницю. Поки дільничний стягував чоловіка з перил мосту, перехожі викликали міліцію.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ТРИВАЄ ЧОРНА ХВИЛЯ “ВЕСНЯНИХ” САМОГУБСТВ

 

А 1 квітня «пожартувати» з власним життям вирішив 31- річний кам’янчанин. Будучи напідпитку, він теж замислювався над сенсом свого життя і, не найшовши його, пішов на кухню та перерізав вени. Потім покликав бабусю, яка побачивши внука з перерізаним зап’ястям, викликала швидку.
В усіх трьох випадках чоловіки посилалися на депресивний стан, небажання жити, на те, що вони нікому непотрібні. Всі вони ніде не працюють та не навчаються. Однак, крапку в своєму житті в таких випадках ставити не потрібно. Варто шукати способи змінити життя на краще, а не причину для того, щоб позбавити себе життя.

 

Текст Наталія Касапчук 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую