ye-logo.v1.2

Родина, котра пережила страшне горе, втратила ще й дитину

Суспільство 1564

Ми продовжуємо тему родини, в якій два роки тому чоловік зарубав тестя і покалічив тещу та дружину

Він мав померти ще до свого народження – батько Богданчика спочатку зарубав сокирою його дідуся, а потім покалічив бабусю і матір, яка була на дев’ятому місяці вагітності. Проте доля подарувала йому два роки і сім днів життя…
Нагадаємо, що Богдан народився раніше призначеного терміну в результаті кесаревого розтину. Його мати з відкритими переломами тім’яної та потиличної кісток, осколки яких втиснулися усередину черепа, могла будь-якої хвилини втратити дитину.
Немовля народилося наступного дня після трагедії, тобто, 8 жовтня 2008 року. Того ж дня усім селом ховали його дідуся, оскільки мати і бабуся хлопчика знаходилися в лікарні. Про це йшлося в газеті «Є Поділля» у статті «Убивця мимоволі» у № 42 від 21 жовтня.
… І от днями стало відомо, що маленький Богдан помер від запалення легенів. Коли мама була на роботі, бабуся, інвалід першої групи, яка скалічіла після інсульту, а після побоїща остаточно втратила здоров’я, попросила сусідів викликати швидку до дитини, якій стало погано. На жаль, запізно – у реанімації Красилівської райлікарні малюк помер. 
Нам вдалося зустрітися з обома жінками, проте розмови не вийшло. На подвір’ї, де явно відчувалася відсутність чоловічої руки, стояла зовсім молода жінка, її можна було б назвати дівчиною, якби не заплакані й припухлі очі. Вона ледь спромоглася на два страшні слова: «Не вберегли».
Слідом за цим у вухах зазвучав дивний звук, спочатку тихий, але поступово ставав все голоснішим… До нас, навіть не ридаючи, а виючи, вийшла бабуся - одне суцільне горе, з чіткими слідами від леза сокири на голові… Не сказавши більше ні слова, ми мовчки пішли геть.
… Навіть якщо рідні дитини й недогледіли її, як вважає дехто в селі, вони покарані вже так, що нікому не побажаєш. Навіть найлютішому ворогу.
Батюшка, який правив над тільцем, казав, що маленькі діти до семи років прирівнюються до святих. «Моліться Богданчику, – казав священик, – щоб просив за вас перед Богом, бо він святий».

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую