ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Батько хотів задушити свою колишню дружину з дітьми, а потім повішатися в сусідському дворі

Мирослава Терех Суспільство 1705

В одному із сіл Віньковецького району розлючений чоловік намагався задушити колишню дружину, в присутності двох малих дітей, а потім вчинив спробу самогубства.

На перший погляд ця сім’я видавалася доволі міцною, адже 30-річний чоловік та його 36-річна дружина перебували у шлюбі уже близько дванадцяти років та виховували двійко дітей. Проте останні два роки життя не заладилось: чоловік лишив роботу, почав зловживати спиртним, що стало причиною постійних сварок у сім’ї.

Ані виховні бесіди, ні численні адмінпротоколи, яких назбиралося на рахунку сімейного дебошира близько 15, на жаль, не давали довготривалого ефекту — як тільки чоловік брався за пляшку, то геть втрачав голову. Коли терпіти вже було несила, жінка вирішила розрубати цей гордіїв вузол і подала на розлучення.

Вранці того дня, коли розгорілася трагедія, вони востаннє поїхали до райцентру разом та отримали рішення суду про розірвання шлюбу. Жінка повернулася додому із легким серцем, а от чоловік від того горя цілий день пиячив, а надвечір вирішив провідати колишню.

Жінка з дітьми, побачивши, хто і в якому стані до них іде, замкнулись в будинку, але чоловік все-таки проник всередину і почав трощити усе довкола. Перелякана господиня разом з дітьми змушена була втікати через «чорний» хід. Але зловмисник побачив це і почав наздоганяти, прихопивши з собою шнур для сушіння білизни. Дітям вдалося втекти до сусідів, а от колишню дружину чоловік наздогнав, накинув петлю на шию та почав душити, від чого жінка втратила свідомість. На щастя, вчасно нагодились сусіди і відтягли душогуба від беззахисної жертви.

Та збуджений чоловік не вгамовувався: побіг на сусідське подвір’я і намагався повішатися на тому ж шнурі, яким щойно душив колишню дружину, але його вчасно зупинили. Тоді лобуряка подався навтьоки і цілу ніч переховувався по чужих дворах, а на ранок був затриманий працівниками Віньковецького райвідділу міліції.

Зараз чоловік перебуває під вартою. Стосовно нього порушено кримінальну справу за замах на вбивство ( ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від семи до п’ятнадцяти років.

КАТЕРИНА ШУПРИГАН 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую