ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Rozetka.UA: Хмельничани чекатимуть свої замовлення довше...

Суспільство 4210

Керівник інтернет-магазину Rozetka.ua на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook розповів, що в "нальоті" на його підприємство брало участь 150 осіб

"Дивна ситуація склалася навколо Rozetka.ua. У країні говорять про підтримку інтернет-бізнесу і високотехнологічних компаній, а з іншого боку, у податковій створюється відділ по  боротьбі "з новітніми технологіями", - написав Владислав Чечоткін, коментуючи вчорашній події. Нагадаємо, у четвер, 19 квітня, податкова перевіряла офіси найбільшого в Україні інтернет-магазину "Розетка", внаслідок чого робота підприємства була заблокована і відновлена тільки під вечір, коли магазин переїхав на німецький хостинг.
"Сайт переїхав, а я - ще ні. Але, напевно, це тільки справа часу", - написав керівник інтернет-магазину Rozetka.ua Владислав Чечоткін. Він обурений вимогою податкової без суду і слідства заплатити 8 млн. гривень, щоб уникнути кримінальної відповідальності за несплату ПДВ.

 Інтернет-магазин Rozetka.Ua намір відновити доставку замовлень з наступного тижня, говориться в повідомленні магазину на офіційній сторінці в Facebook. 
"Шановні користувачі, відвантаження замовлень ми зможемо почати виконувати з понеділка-вівторка, можливо, раніше. У першу чергу будемо обслуговувати замовлення з передоплатою", - зазначено в повідомленні.
Інтернет-магазин просить вибачити за незручності і обіцяє надолужити відставання через вимушений простій.

Мабуть, вчора була кульмінація боротьби з кіберзлочинністю новоствореного відділу: група товаришів з більш ніж 10 осіб приїхала громити дата центр "Мірохост" і шукала сервера, на яких працює сайт www.rozetka.ua. В цей же час 5 інших "бригад" - заблокували роботу двох десятків інших компаній які "винуваті" лише в тому, що продають свої товари через сайт www.rozetka.ua! ", -  прокоментував Чечоткін.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую