ye-logo.v1.2

«На щиті» додому повернулися Герої з Шепетівки, Полонного та Теофіпольщини

Суспільство 15736
Вічна шана полеглим воїнам-захисникам..
Вічна шана полеглим воїнам-захисникам... Фото: Шепетівської міської ради

Їх життя обірвалося на війні з російськими окупантами.

Війна, яку розпочала росія проти України, забрала життя ще чотирьох воїнів з Хмельниччині. Днями з ними прощалися у громадах. У Шепетівці в останню земну дорогу проводжали Андрія Хмелюка та Романа Тарасюка, в Полонному Андрія Собчука, на Теофіпольщині – Валерія Козака…

Учора, 2 липня, в Шепетівці прощалися з двома воїнами-захисниками – в останню земну дорогу проводжали Андрія Хмелюка та Романа Тарасюка.

Як повідомляють в Шепетівській міській раді, життя воїнів обірвалося на одному з найнебезпечніших напрямків фронту в Донецькій області.

Андрію Хмелюку – назавжди залишиться 35… Романові Тарасюку – лише 29…

«Роман Тарасюк та Андрій Хмелюк: дві долі, два відважних захисники, такі різні і такі подібні. Кожен ішов своїм шляхом становлення як особистість, але обоє, в тяжкі часи для батьківщини, не задумуючись, стали на її захист і загинули в боях за рідну землю. Вони мужньо несли великий тягар війни, переживаючи жахливі труднощі й небезпеку та поклали своє життя на вівтар служіння рідній землі...», - висловлюють слова співчуття родинам в Шепетівській міській раді.

Андрію Хмелюку – назавжди залишиться 35… Фото: Шепетівської міської ради

Романові Тарасюку – було 29… Фото: Шепетівської міської ради

У місті оголосили триденну жалобу... Фото: Шепетівської міської ради

Проводжала свого Героя в останню земну дорогу і Теофіпольщина: 1 липня зустрічали загиблого захисника Валерія Валерійовича Козака.

Як повідомляють в Теофіпольській селищній раді, Герой загинув 23 червня 2024 року під час виконання обов'язків військової служби на Донеччині. Валерій Козак був 1975 року народження.

«Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родину Героя. Розуміємо, що жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не втамує тугу в серці. Ваша втрата невимовно болюча й ми, усією громадою, разом з вами переживаємо цей важкий час. Це непоправна втрата для кожного із нас…», - висловлюють слова співчуття у громаді.

Поховали Валерія Козака у селі Лисогірка…

Проводжала свого Героя Теофіпольщина: 1 липня зустрічали загиблого захисника Валерія Валерійовича Козака. Фото: з фейсбук-сторінки Теофіпольської селищної ради

1 липня «на щиті» до рідного дому в Полонне повернувся захисник Андрій Сергійович Собчук. Як повідомляють в Полонській міській раді, 26 червня 2024 року Герой загинув під час виконання завдань, пов'язаних із захистом Батьківщини, в Запорізькій області. Андрій Собчук був помічником гранатометника. Йому було 47 років…

Вічна шана полеглим захисникам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую