ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

За кімнату в гуртожитку Міноборони хотіли хабар у розмірі 6700 доларів США

Суспільство 1993

Хмельниччина: За кімнату у відомчому гуртожитку Міністерства оборони вимагали хабар 6700 доларів США

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону за результатами перевірки додержання службовими особами Хмельницького гарнізону законодавства про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей щодо забезпечення військовослужбовців жилими приміщеннями та дотримання їх прав порушила кримінальну справу щодо юрисконсульта військової частини А2339 працівника Збройних Сил України К. за ознаками злочинів, передбачених ст.ст. 27 ч. 4, ст.15 ч. 2, ст. 369 ч. 1 (у редакції Закону від 2001 року) та ст. 190 ч. 2 КК України (відповідальність за хабарництво і шахрайство). Повідомив Микола Гуцуляк, прес-секретар військового прокурора Західного регіону України. 

Як встановили військові прокурори, юрисконсульт К., переслідуючи корисливу мету та використовуючи займану посаду юрисконсульта військової частини, пообіцяла громадянину Р., що зможе домовитись з певними посадовими особами та вирішити питання надання кімнати для його сина у відомчому гуртожитку Міністерства оброни України.

Проте для вирішення цього питання, як заявила юрисконсульт К., через неї необхідно надати незаконну винагороду матеріального характеру (хабара). На пропозицію К. громадянин Р. вимушено погодився та пообіцяв передати останній незаконну матеріальну винагороду (хабар) у розмірі 6700 доларів США, при цьому домовившись про передачу її частинами.

Усього Р. на вимогу К. упродовж 2008 року з метою вирішення питання надання кімнати у відомчому гуртожитку передав останній в якості незаконної матеріальної винагороди (хабара) у розмірі 6400 доларів США.

Своїми діями К., переслідуючи корисливу мету, в особистих інтересах, завдала значної шкоди Р. Досудове слідство триває. 

Джерело galinfo.com.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую