ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

В Хмельницькому неповнолітній хлопець "замінував" обласну лікарню

Суспільство 2145

Усі сили та засоби були кинуті на обстеження величезного приміщення лікарняного корпусу, у якому на той момент перебувало 225 хворих та 50 осіб медичного і обслуговуючого персоналу.

Відсвяткувати своє повноліття у ізоляторі тимчасового тримання отримав шанс один із мешканців міста Хмельницького. Хлопчина, якому за кілька днів виповниться вісімнадцять, надивившись телевізора та випивши для хоробрості пива, вирішив перевірити боєготовність місцевих служб швидкого реагування і посеред ночі повідомив у міліцію про замінування одного з корпусів обласної лікарні.
Буквально за кілька хвилин на місце події прибула слідчо-оперативна група органів внутрішніх справ на чолі з начальником УМВС в області Сергієм Шутяком, кінологи, вибухотехніки, а також чергові бригади МНС, служби газу, служби з обслуговування електромереж та представники СБУ і прокуратури. 

Усі сили та засоби були кинуті на обстеження величезного приміщення лікарняного корпусу, у якому на той момент перебувало 225 хворих та 50 осіб медичного і обслуговуючого персоналу. Жодних вибухонебезпечних предметів працівники міліції, на щастя, не виявили. Впевнившись, що реальної загрози життю та здоров‘ю людей немає, правоохоронці одразу взялися за пошуки жартівника. Міліціонери заблокували усі входи та виходи з лікарні і опитали десятки осіб. Підозра пала на трьох молодих людей — двох хлопців і дівчину, які за дві хвилини до надходження дзвінка про замінування купували ліки у аптечному кіоску, розташованому у лікарні поруч з телефонним автоматом, з якого дзвонив невідомий «мінер». Трійцю за допомогою опису зовнішності, наданого аптекарем, швидко розшукали — вони пили пиво на лавочці неподалік і зацікавлено спостерігали за усім, що відбувалося на території медичного закладу.

Як з‘ясувалося, один з молодиків дійсно повідомив на телефон «102» про замінування. Пояснити свій протиправний вчинок він не може: чи то перед своєю дівчиною хотів похизуватися, чи то подивитися, як воно насправді буває, а не лише у фільмах. Одним словом, юнак просто пожартував, не замислившись ні на хвилину про наслідки свого чорного гумору. Адже у той момент, коли сотні фахівців різних служб були задіяні на ліквідацію примарного лиха, хтось дійсно потребував допомоги, але не міг її вчасно отримати через такого ось жартівника.

Наразі хлопця затримали і він перебуває у ізоляторі тимчасового тримання. Згідно частини 2 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об‘єктів власності, яке спричинило тяжкі наслідки) йому загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 7 років. Хочеться сподіватися, що тепер він надовго запам‘ятає, що жоден злочин не залишається безкарним. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую