ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Іспанці цікавляться нашими відходами

Суспільство 1937

Сьогодні міський голова Сергій Мельник провів зустріч із делегацією з Іспанії.

До Хмельницького завітали президент компанії "Епса Інтернешинал" Жозе Лоренс, президент компанії "Опісер" Жорді Сарда, засновник компанії "Опісер" Жан Саррі та засновник компанії "Опісер" Микола Підмогильний. У розмові також взяли участь генеральний директор ПрАо "Будінвест" Олександр Коліжук та директор Українського інституту біоенергетичних та медико-біологічних технологій Петро Муляр.
Під час спілкування сторони обговорили питання покращення екологічної ситуації в Хмельницькому та переробки твердих побутових відходів і активного мулу на очисних спорудах. Основною метою візиту іспанських гостей було отримання інформації для подальшої розробки стратегії та формування планів щодо діяльності в нашому регіоні. Особливу увагу приділено питанню розвитку сільського господарства та інвестицій в дану галузь.
Сергій Іванович запевнив, що усю потрібну інформацію делегація отримає і подякував за інтерес до Хмельницького та підкреслив, що міська влада завжди готова до співпраці, особливо в такому актуальному питанні як утилізація твердих побутових відходів.
На завершення зустрічі міський голова презентував сувенірну та іміджеву продукцію. 

http://biznes.km.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую