ye-logo.v1.2

На Хмельниччині працівники кладовища понівечили двадцять могил

Суспільство 1793

Погром на цвинтарі в Ярмолинецькому районі вчинили двоє місцевих жителів. Вандали понівечили двадцять могил на сільському кладовищі.

Про погром на цвинтарі до Ярмолинецького райвідділу міліції повідомила 66-річна пенсіонерка, яка навідалась на могили до близьких. Менш ніж за добу правоохоронці затримали двох місцевих жителів віком 35 та 39 років, які зізналися у скоєному. Обоє були безробітними і на весняний період їх працевлаштували на сільське кладовище, щоб розчистити і облагородити територію. В один із днів, добре попрацювавши, чоловіки вирішили відпочити за пляшкою, але грошей у них не було. Тоді вони, не довго думаючи, взяли інструмент, яким працювали протягом дня, і почали «заготовляти» метал. Спочатку зловмисники зняли металеві огорожі з п’яти могил та розпиляли їх на зручні для транспортування фрагменти. Цього їм виявилось замало, тож безсовісні вандали познімали таблички та позрізали хрести ще із п’ятнадцяти могил.  Усе це чоловіки зібрали у мішки та віднесли на пункт прийому металобрухту, отримавши за все близько 90 гривень. Чоловіки пояснили, що металеві фрагменти люди самі повикидали, коли прибирали на могилах померлих родичів, а вони собі вирішили — нащо добру пропадати…  

Наразі стосовно обох затриманих порушено кримінальну справу за ст. 297 «Наруга над могилою» Кримінального кодексу України. Такі дії караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років. Слідство у справі триває. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую