ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Хмельницький. Люди панікують, а МММ-2011 продовжує працювати

Суспільство 2218
За словами хмельницького десятника, виплати, можливо, припинили в Росії, але не в УкраїніМММ-2011 продовжує працювати далі
За словами хмельницького десятника, виплати, можливо, припинили в Росії, але не в Україні

Сьогодні в новинах почали розпускати плітки про те, що МММ закривається, гроші зникли з усіх рахунків і піраміда рухнула. Це брехня.

  – Є маленькі затримки із виплатами, але ми продовжуємо працювати і всім усе повернемо"  - розповів десятник із Хмельницького Руслан . За словами чоловіка після появи новин про обвал МММ-2011 серед клієнтів з'явилася маленька паніка - пише gazeta.ua

"Близько 20% клієнтів хочуть забрати свої гроші, але 80% людей продовжують тримати гроші у нас і впевнені у компанії, - пояснив десятник. – Більше того, незважаючи на намагання влади дискредитувати нас і прикрити, є люди, які вступають до нас".
Заяву Сергія Мавроді про тимчасове припинення виплат пояснюють іншою країною.
"Виплати, можливо, припинили в Росії, але не в Україні, - запевняє МММ-щик. – Ми ніяким чином не залежимо від того, що відбувається за кордоном. Там інша політика й інші правила гри. У нас зараз ми можемо спокійно функціонувати і бути впевненими у завтрашньому дні. Якщо дивитися більш глибше, то ми навіть не залежимо від ситуації в Києві. У Хмельницькому зараз усе добре, тут міцний колектив, який може ще працювати довгий час".

Нагадаємо, що вчора ЗМІ почали повідомляти про обвал МММ-2011. "Починаючи з 29 травня у всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів. Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди" - йшлося в повідомленнях ЗМІ. 

Проте, як повідомляє міліція: Мавроді убезпечив себе від притягнення за шахрайство. Зокрема, у міліції бачать складнощі із притягненням засновника фінансової піраміди МММ-2011 Сергія Мавроді до відповідальності, оскільки він попереджав вкладників про те, що вони можуть втратити свої гроші.   Про це повідомив начальник Управління зв'язків з громадськістю МВС України Володимир Поліщук. Коментуючи інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про припинення виплати вкладів у всіх відділеннях МММ-2011, він сказав, що до держслужби із боротьби з економічними злочинами не надходило жодної заяви від українських вкладників МММ-2011. 
Як відзначив В.Поліщук, якщо таке звернення до міліції буде, то проводитиметься відповідна дослідча перевірка. Проте, за його словами, реально притягнути С.Мавроді до відповідальності буде досить складно, оскільки засновник піраміди попереджав людей про те, що вони можуть втратити свої гроші.
"Крім того, впродовж півроку за допомогою ЗМІ міліція давала коментарі, що люди можуть втратити гроші, ми попереджали, що немає достатніх законодавчих важелів, щоб убезпечити вкладників", - пояснив В.Поліщук.
Тобто, сказав він, С.Мавроді своїми попередженнями убезпечив себе від притягнення до відповідальності за статтею про шахрайство. "Мабуть, буде відмовлено у порушенні кримінальної справи", - сказав В.Поліщук.
При цьому він не виключив, що за наявності заяв від громадян правоохоронні органи розглядатимуть можливість іншої класифікації  дій С.Мавроді.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую