ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

Південний Буг безпечний для купання

Євгеній Дорофєєв Суспільство 4487 1

З першого червня у Хмельницькому офіційно розпочинається купальний сезон. Міська санстанція запевняє – вода у Південному Бузі придатна для купання.

Згідно з рішенням міського виконавчого комітету, хмельничанам купатися можна тільки на території міського пляжу. Це єдине санкціоноване місце для купання та відпочинку, яке організоване відповідно до правил та норм чинного законодавства України. - Ще до початку купального сезону ми перевірили стан води у річці Південний Буг, взяли на аналізи питну воду, зробили дослідження піску – патогенної мікрофлори ніде не виявлено, – сказав завідувач відділення комунальної гігієни Хмельницької міської санстанції Андрій Пастернак. За словами гігієніста, міський пляж – це єдине організоване місце, де можна відпочивати без шкоди для здоров’я. Будь-які інші водойми, як-то озера у Дубовому, Ружичній, Озерній, носять суто декоративний характер. Щоб створити безпечні умови для хмельничан, у період купального сезону санепідемстанція проводить постійний щотижневий моніторинг за бактеріологічними та хімічними показниками поверхневих вод. Вода відбирається по закріплених двох створах – 0,7 кілометра вище міста та один кілометр – нижче, – розповідає Андрій Пастернак. – Окрім цього, проводяться мікробіологічні дослідження піску на наявність геогельмінтів. Та, незважаючи на безпечність води, відпочивальникам треба дотримуватися певних правил особистої гігієни, не мити овочі та фрукти у річковій воді, а після купання у водоймі обов’язково вдома прийняти душ. 

http://vsim.ua/

Коментарі:

Мартинов Андрій 01.06.2012 16:22

Полный бред! А куда деваються стоки из ливневых канализаций выведеных из ценра города? В эти самые канализации весь частный сектор (ул.Парковая, Шестакова, Пивнична и др.) самовольно вывел канализацию, и куда по вашему это девается? В речку Плоская и Южный Буг и все в водохранилище на котором городской пляж.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую