ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

В Хмельницькому оновлюється територія поблизу обласного театру

Мирослава Терех Суспільство 1614

Від початку червня на розі вулиць Соборної та Театральної триває капітальний ремонт тротуару, який вже давно втратив привабливий вигляд і створював певні незручності для городян.

Про естетичний сучасний вигляд та зручний благоустрій території поблизу важливого культурного-мистецького центру міста Хмельницького — обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького, подбала міська влада.  На замовлення управління житлово-комунального господарства архітектурно-планувальним підприємством розроблений проект капітального ремонту тротуару, який отримав позитивний висновок спеціальної експертизи. Першу чергу проекту передбачається реалізувати вже цього року. В бюджеті міста на 2012 рік на це закладено 467 тис. грн. Вже незабаром старе тротуарне покриття значної ділянки — 1812 квадратних метрів, на вулиці Соборній підрядна організація ПП “Рембудкомп” замінить на більш якісну, різнокольорову плитку розміром 20х620 см, яка вкладатиметься з використанням візерунчатих фрагментів. Паралельно проводяться роботи з впорядкування 117 квадратних метрів газону обабіч оновленого тротуару.
Першу чергу капітального ремонту тротуару перед обласним театром у Хмельницькому передбачається завершити до середини серпня.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую