ye-logo.v1.2

За жорстоке вбивство співмешканки отримав довічне позбавлення волі

Суспільство 2598

Співмешканець подолянки, який тільки нещодавно клявся у великому коханні, у такий спосіб відомстив тій за неприхильність

Різдво Христове 2012 року родина 41-річної хмельничанки зустрічала в глибокій жалобі. Жінку госпіталізували у край важкому стані з численними ранами голови та розтрощеними пальцями обох рук. Півтора роки знадобилось потерпілій, щоб зрозуміти, що 42-річний чоловік, з яким збиралася прожити решту життя у коханні та злагоді, сподівань її не виправдав. Після чергового застосування до неї фізичної сили, жінка вигнала його. 
Ніякі вмовляння та погрози не змусили потерпілу продовжити спільне життя з чоловіком, який до того ж мав за плечима 15 років ув‘язнення за вбивство родички та завдання тяжких тілесних ушкоджень колишній дружині.
І тоді засуджений підстеріг рано-вранці кохану під під‘їздом і після невеликої розмови завдав більше десяти ударів залізним прутом їй по голові. 
Страшну звістку про нещастя з сестрою не зміг пережити її 36-річний брат, а за декілька днів померла і сама потерпіла. Друзі жінки стверджують, що сам вбивця був переконаний у швидшій смерті своєї жертви. 
Сиротами залишилися 10-річний син потерпілої та її старенька мати.
Вироком Хмельницького міськрайонного суду у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 186 (грабіж) та пунктів 4 і 13 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю, особою, яка раніше вчинила умисне вбивство) Кримінального кодексу України чоловіка визнано винним та засуджено до довічного позбавлення волі.

ЮЛІЯ АДАМІК 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую