ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Як врятувати тварину від отруєння

Суспільство 3510 1

Мабуть, кожному доводилося бачити, як у стражданнях внаслідок навмисного отруєння помирають собаки.

Видовище, скажемо, не для слабких нервів, особливо, коли на таке дивляться діти. Тому «Проскурівський телеграф» вирішив дізнатися, як правильно надати першу допомогу отруєній тварині і куди краще звернутися у випадках порушення захисту прав тварин.
За словами Олени Голубничої, заступника голови з організації захисту тварин «Врятуй життя», щоб надати першу допомогу постраждалій тварині та доставити її до лікарні, потрібен чималий список препаратів та коштів. «Отруєній тварині необхідно якнайшвидше ввести внутрішньом'язово такі препарати як, тілосульфат натрію (5,0), кордіамін (1,0), вітамін В6 (7,0), дексаметазон (1,0), фуросемід (1,5). Потім терміново завезти постраждалу тварину до ветеринарної лікарні, де їй поставлять крапельницю з необхідними ліками», - каже пані Олена.
Якщо у Вас виникли труднощі або запитання, варто зателефонувати за такими номерами: - (097)9514415 Ольга Голова, голова організації захисту тварин «Врятуй життя»; - (096)3063991 Олена Голубнича, заступник голови з організації захисту тварин «Врятуй життя».
 

Коментарі:

Terra Incognito 19.07.2012 13:42

Нещодавно три тижні боролись за життя свого друга. Діагностували отруєння щурячою отрутою. Лікар порадив на такі випадки мати у домашній аптечці так званий вітам К - вікасол, який є антидотом для таких різновидів отрут. Все вирішується у перші години. тому не зволікайте. До речі, на Виставці, певно, знову почали труїти - усюди розкидані великі шматки копченої риби та великі кістки, на випадково загублені вони не схожі... тому будьте пильні...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую