ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

За замінування двох лікарень хмельничанину "світить" три роки ув'язнення

Суспільство 1766

До 3 років позбавлення волі засуджено жителя Хмельницької області за хибне повідомлення про замінування двох лікарень

Набув чинності вирок Ярмолинецького районного суду Хмельницької області за кримінальною справою, порушеною органами міліції за матеріалами СБУ, стосовно місцевого мешканця, який анонімно повідомив про замінування двох обласних лікарень.
У січні 2012 року 25-річний житель Хмельницька зателефонував до приймального відділення районної лікарні у місті Городок та повідомив про замінування цього медичного закладу.  
На місце події негайно прибули оперативно-слідчі групи СБУ, ГУ МВСУ та ГУ МНС України. Огляд споруд та прилеглих до них територій, проведений експертами вибухово-технічної служби, жодних вибухових пристроїв, чи будь-яких інших небезпечних предметів не виявив.
Того ж дня співробітники СБУ встановили аноніма. Реальних намірів та можливостей для реалізації своїх погроз правопорушник не мав, а анонімний дзвінок здійснив з хуліганських мотивів.Стосовно «телефонного терориста» органами міліції було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України.
У березні 2012 року правопорушник, перебуваючи на підписці про невиїзд, здійснив ще однин анонімний дзвінок. На цей раз він зателефонував головному лікарю обласної лікарні села Скаржниці Хмельницького району та повідомив про замінування лікарні.
Вироком суду зловмисника визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую