ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

Що в Хмельницькому крадуть із магазинів та супермаркетів?

Суспільство 2031
Фото: zakarpattya.net.ua

За покупами без грошей. Якщо пощастить - утечеш та відсвяткуєш...

Днями в Хмельницькому близько десятої години вечора на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації із охоронюваного магазину по вулиці Тернопільській. За лічені хвилини працівники групи затримання прибули на місце події, де до них звернувся охоронник даного магазину та вказав їм на невідомого громадянина. 
З’ясувалося, що 43-річний чоловік незадовго до закриття прийшов до магазину – у п’ятничний вечір йому закортіло «відсвяткувати» закінчення робочого тижня. Для цього хмельничанин зайшов до супермаркету, кілька хвилин ходив від однієї вітрини до іншої й начебто з порожнім кошиком попрямував до виходу. Проте вийти непоміченим йому не вдалося – його зупинив працівник охорони магазину. Під час поверхового огляду під сорочкою у нього знайшли пляшку горілки вартістю 34 гривні.
Працівники ДСО негайно затримали зловмисника. Для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення «горе-покупця» доставили до Південно-Західного відділу міліції.
Ще чотирьох любителів дармових харчів правоохоронці затримали у Хмельницькому близько п’ятої ранку. Трьох молодиків та одну дівчину під ранок вочевидь замучила спрага, а оскільки після нічних розваг в кишенях «гуляв вітер», то вони вирішили воду вкрасти. Підійшовши до цілодобового магазину, хлопці забігли досередини та вкрали три пляшки безалкогольних газованих напоїв. Проте вже через лічені хвилини у дворі прилеглого до магазину будинку працівники ДСО затримали зловмисників та доставили їх до Зарічанського відділу міліції. Альона Шибунько 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую